Keresés

Aktív témák

  • dokar

    addikt

    válasz #70869248 #28691 üzenetére

    vagy beáll valamelyik csapathoz?

    amilyen FIA büntetések vannak, lehet, hogy az idegen csapat sem csinált volna semmit, veszély ide vagy oda

    extra - SEXRay

  • wildrain

    addikt

    válasz #70869248 #28691 üzenetére

    Nekem is tetszett a pálya, és az egész verseny. Mivel Kimi kiesett már a vb-körforgásból, el tudtam vonatkoztatni a szar történésektől, és tényleg élvezet volt nézni, ahogy megkavarodnak a dolgok. Nem hiszem, hogy SC nélkül unalmasabb futam lett volna, mint egy épített pályán. Nehezen, de azért lehet előzni. És egyébként is, sokszor pont azért izgalmas egy csata, mert nehéz előzni, így az is csak többedszeri próbálkozásra tud elmenni a másik mellett, aki egyébként baromi gyors, és így lehetőség van olyan helyzetekre is, mint a Trulli-féle röhejes vonat, amikor a mezőny 80%-a mögötte toporzékolt. :D
    A pálya adta meg a lehetőséget arra is, hogy Alonso egyáltalán ütőképes legyen. Sok-sok technikás kanyar, ahol a motorerőnek nincs szerepe, csak az számít, hogy ki milyen merész.

    Ami nagy negatívum a pályával kapcsolatban, az a pályamunkások sebessége. Az egy röhej volt. Összehasonlítva Monacoval, amikor kicsúszott DC és Bourdais, ahogy körbeért a mezőny, a két autó már nem volt ott, tegnap meg már két kör óta bent volt a SC, és csak akkor emelték fel egy daruskocsival, és tanakodtak, hogy merre vigyék.
    És akkor a hab a tortán: amikor Barrichello Hondáját tolták ki, vagy 20-an okoskodtak, vitatkoztak Rubensszel, végül még a kerék alá is került valamelyikük. :D

Aktív témák