Új hozzászólás Aktív témák

  • Moddingfan

    senior tag

    Délután háromkor sztem tök mindegy, mit eszik az ember, ha bűnözik, akkor max. ne egyen sokat és ha lehet, ne minden nap. Ha valaki nagyon drasztikusan kezd el diétázni, akkor nagy valószínűséggel hamar bele fog unni. Néha kell egy kis kilengés (jót is tesz a diétának). És ha az ember péntekenként benyom egy pizzát, akkor mi van, belefér, aki mindenről lemond, az nem is él, na ennyit semmi nem ér. Csokiról lemondjak teljesen, örökre, na neeeeeee. Ha egyik nap több a csoki, másnap extra mód odafigyelek a kajálásra és a lelkiismeretem is tiszta marad. Az ember nem lehet egy életen át fanatikus. Nekem pl egy nagy kajálás olyan szinten erőd ad, hogy utána hetekig, probléma nékül megy az odafigyelés, hogy mikor, mit egyek. Ráadásul nincsenek bevált receptek, mindenkinek ki kell tapasztalni, mi a jó neki. Gyúrós topicban már 1000x kaptam a szar kajáim miatt, de én mégis megnőttem ezektől is, szal igaz a régi mondás: a kivétel erősíti a szabályt. A diétánál a legfontosabb a türelem, nem megy minden egyik napról a másikra, bízni kell és akkor előbb-utóbb megindul a fogyás. Ha nagyon el vagytok keseredve, gondoljatok a gyúrósokra, nekik nem elég egyszerűen diétázni, mert egyúttal arra is oda kell figyelniük, hogy csak és kizárólag zsírból fogyjanak, izomból szinte semennyire, és köztudott, hogy egy gyúrós ha nem figyel oda honnan fogy először.

    Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

Új hozzászólás Aktív témák