Új hozzászólás Aktív témák

  • Joco

    aktív tag

    válasz tütüke #717 üzenetére

    Biztos valami kiskori fejlődési rendellenességem van pókember miatt, de szerintem nem kéne senkit ilyen hátrányosan megkülönböztetni. Szóval mi baj a pókokkal? Teljesen aranyos állatok van 8 lábuk, amivel iszonyat trükkökre képesek az ember kezén :C Az itthon élőek közül úgy kéne összevadászni olyat, ami tudna bántani és még akkor sem akar. :U Iszonyatos szépségű hálókat képesek összedobni az állatvilág szabói, mégis sokan a szépségei helyett vlmi szörnyet látnak benne :(((
    A kígyók szintén ilyen hátrányos megkülönböztetést kapnak. Pedig pl. soványak! :DDD Arra is kíváncsi vagyok, hogy akár a gyúrósok közül ki tud olyan fürgén haladni csak a bordaközi izmai segítségével :DDD
    A változatosság gyönyörködtet, lássuk meg mindenben a szépet! Vagy ennyire megfog minket a szag? Mert a bundához az tartozik hozzá. Meg persze értem én, hogy akinek hiánya van az szeret a bozont között turkálni, de ne legyünk ennyire egysíkúak :( :D

    ''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

Új hozzászólás Aktív témák