Új hozzászólás Aktív témák

  • boost

    addikt

    Én 5:30kor keltem (sajnos mint kiderült a párom is :D ), 5:45-kor indultam a szokásos 30km-es bicajtávra (Runkeeper szerint idén a 20-22dik alkalom), de most direkt törekedtem rá, hogy zsírégető pulzustartományban. Ez olyan 110 és 130 között van nekem. Elég nehéz volt tartani, nem voltam hozzászokva ehhez a kényelmes tempóhoz. Korábban a 30km-t lebicajoztam már 1 óra 20 perc alatt is, akkor átlag 165-ös pulzussal, amit minden kiértékelő oldal, alaklmazás túl magasnak jelzett, de megcsináltam már 1 óra 30 körül körűl is(átlag 145-ös pulzussal), ami pedig már az izomépítő tartomány volt (130-150bpm) között. Most, mikor törekedtem rá, hogy tartsam a max 130-at, a zsírégető tartományt, 1 óra 45 perc volt. 15-25 perc veszteség, de nem voltam teljesen paff egész nap, és tudom, hogy a szívemet se terheltem túl. Végülis nem vagyok versenyző.Igaz, kb 15km-től így se sikerült mindig tartani a 130-at, 15kmtől inkább a 140 volt a jellemzőbb. Van még hova erősödnöm, az tény. Most jobban örülök, hogy égettem zsírt is, minthogy hajhásszam az eredményt, és faragjak az 1:20-on.

    6-tól meg HAJRÁ MAGYAROK!!! :C :C :C

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák