Új hozzászólás Aktív témák

  • attilam

    őstag

    válasz D4RK0N3 #339 üzenetére

    Valahogy nekem nem tetszik ez.
    Az elosztás rossz: 15:00 rendes kaja, 16:00 még egy kaja. Ez így nem jó.
    Nagyon kevés a ch is.

    Na de kezdjük az elején:
    9:00 felvágott??? Helyette mehet mondjuk tojásfehérje főzve, vagy tonhal. Nem eszünk diéta alatt felvágottat.

    12:00 Rizs + csirkemell: Jobb lett volna ha rendes mennyiségeket írsz le, hogy miből hány gramm, így csak saccolni tudok. A rizs nagyon kevés, alig több mint 50 gramm lehet. Ennek nyugodtan mehetne a duplája is, főleg hogy csak kétszer eszel ilyet. Csirkemellből úgy 20 deka mehet egy étkezés alkalmával.

    16:00 Én a túrót mellőzném a diéta alatt. Helyette inkább tonhal vagy tojás. De semmiképpen sem 1 órával az előző étkezés után. Inkább olyan 18 órára kellene berakni. Tonhal vagy tojás + valami komplex ch kellene ilyenkor (de a puffasztott rizst már hanyagolnám). Inkább barna rizzsel egyed. Vagy csirkemell + barnarizs.

    És gondolom nem fekszel le 19:00-kor, tehát még 21:00-kor is kellene egy étkezés. A 18 órait eltolhatod oda. Ehhez én már nem ennék ch-t, de mondjuk 1 kanál lenolaj jót tesz mellé.

    Próbáld meg valami hasonlóképpen átírni, és számold ki a ch/fehérje/rizst. Fehérjéből sok kell (2-3 gramm/tsk), ha kevés akkor egyél még többször. A ch-t tapasztald ki. Ha nem fogysz akkor kicsit vegyél vissza belőle, ha túl gyorsan fogysz akkor egy kicsit emeld. A zsír pedig mindig legyen alacsony. Na durván ennyi.

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák