Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • darnics

    aktív tag

    üdv! egy azonnali kérdést szeretnék.a páromat felhivta egy t-homnak egy mellékcége a FLIP és rávette a páromat hogy 4000ft-ért kapsz mindent.ez igy jó is.catornák nagyon jók internet baromi gyors de az egész egy internet kábelen megy.nem gáz ez??fél óránként lefagy megáll a net stb.szerelő már kétszer is kint volt de sajna nem változik.ugy vélem ez baromi szar.olcsó húsnak hig a leve kategoria.sajnos muszály lessz a digit visszahivnom hogy javitsa ki a hibát mert a kábeleket meg elvágdosták kihuzták a falból stb de a másik gondom az amire kiváncsi lennék hogy a filmeket zenéket nem tudom kivetiteni a multimédiás blu-ray lejátszom segitségével a tv-re hiszen igy szoktunk tv-zni.amióta ez a szar van nem is lát multimédiai eszközt pedig ez nagyon kéne.router féle multimédiás cuccot hoztak abba van minden rákötve de hiába adtak a routerhez belépési kodot meg jelszot nem enged beengedni amivel a szerelő sem tudott mit csinálni igy router beállitás lehetetlen.esetleg tiltja valami?vagy a router miatt nem engeddi?stb esetleg valami vélemény akinek van ilyen FLIP szolgáltatása.köszi szépen elöre is szép estét!

  • darnics

    aktív tag

    válasz FreedomHUN #381 üzenetére

    maradt a digi mert ez a flip szar.visszaállittattam a picsába.viszont a szervert nem lt a blu-ray lejátszó pedig eddig nem volt gond.serviio-t használok eddig nem volt gond de mostanában nem jön be magátol nem mindig jön be de most folyamatosan nem jön be semmi.nem tudom a filmet kivetiteni.tudsz vagy tudtok valami jó server programokat ?persze ingyenes hogy kiprobáljam hogy a serviio szarakodik e.köszi sziasztok!

Új hozzászólás Aktív témák