Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sqpp

    őstag

    válasz Korcsii #15853 üzenetére

    Amit én tudok eddig:

    - Van egy csoport, akit nem érdekel egyáltalán, ők várják az FS2020-at mert tudják, hogy a PMDG úgy is kiadja ismét a gépeket arra a platformra is, ha minden sikerül

    - Van egy másik csoport, akik azért nem fizetnek elő, mert felháborító, hogy ismét elkérnek érte 100 dodót, hogy legyen egy kicsit megújult külsejű gép, leginkább azért, mert ők azt már korábban megvették (volt aki pár nappal vásárolta meg a régebbit)

    - Van egy csoport, aki akkor is megveszi, mert a PMDG azt ígérte, hogy aki most erre beruház, az támogatja az FS2020-as verziót, így majd kapva valamennyi kupont arra a termékre.

    "Upon release of the PMDG 737NGXu Base Package, we will offer, for a limited time, that purchasers of the new PMDG 737NGXu for Prepar3D will receive 100% credit on their purchase toward the purchase of PMDG 737NG3 for Microsoft Flight Simulator when that product releases sometime next year."

    Más:

    "Spend $99.99 on PMDG 737 NGXu Base Package? We will take $99.99 off of your purchase of PMDG 737 NG3 for Microsoft Flight Simulator upon that product’s release. Simple, clean, unambiguous.**"

    Felmerül akkor hogy most mennyire számítsunk az új szimulátornál? :D $250?

    Én speciel tuti nem veszem már meg, akkor is, ha még nagyon messze van az FS2020... Egyszerűen ezek után, ha minden stimmel nem éri meg befektetni már ezekbe a simekbe egyáltalán. Így is már rengeteg pénzt és időt költöttem el a P3D-re és ha minden jól megy, akkor utoljára. De ez majd a Microsoft megmutatja hamarosan :)

    Forrás:
    [link]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák