Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Balage76 #14044 üzenetére

    Elismerem, hogy ez is egy lehetséges magyarázat a látottakra.

    Csak én abszolút pesszimista vagyok a Samsung termékekhez fűződő anomáliák kérdéseiben. (Nem csak, sőt, alapvetően nem igazán SSD, hanem bármi, ami a nevüket viseli. Az SSD-ikkel eddig pont nem igazán volt semmi különösebb gond.) Ők ilyenkor általában pofátlanul hazudnak a háttérben rejlő problémákról és megmagyarázzák az érintett felhasználóknak, hogy semmi sem lehetne nagyobb rendben, mint ahogy a legutolsó hotfix hagyta (akkor is, ha ez már sorban a 3. hotfix pár hónapon belül és még mindig vannak, akik panaszkodnak |||megint ismétlem, elsősorban nem SSD-k kapcsán nyertem ilyen tapasztalatokat|||), a végén pedig sokszor azzal zárul le az ügy, hogy az elégedetlen vásárlók beletörődnek a hibákba, vagy eladják a cuccot használtan, így lassan lecsitulnak a fórumok és megszűnnek a bejelentések, jön az új modellév, mindenki továbblép...
    (Pl. több TV-jüket is rendszeresen elrontották. Vagy eleve egy "rejtett hibával" árulták, ami csak később jelentkezett, és ezt nem vallották be, de saját felelősségre használható firmware azért mégis jött; máskor az automata frissítés rontotta el a színkeverést, amire már semmi megoldás nem volt, mert szintén soha nem ismerték el a hibát.)

    Én úgy általánosságban azért félnék, hogy egy konstans csökkenő sebesség egyszer eléri a 0-át, méghozzá az eddig általam látott adatok alapján erre belátható időn belül látszott lehetőség (lehetőség, nem valószínűség).

    De nyilván lehetséges, hogy abszolút igazad van és kizárólag egy apró szoftveres hibáról volt szó, ami már soha többé nem kísérti majd a frissített termékeket. Ez a legjobb mindenkinek és egyelőre valóban semmi jel nincs arra, hogy nem így lenne. Én viszont személy szerint nem szeretnék részt venni egy ilyen nyílt béta tesztben, ha van választásom.

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák