Új hozzászólás Aktív témák

  • Tibiajax

    nagyúr

    Wall Street
    hd,szinkron
    Stone ezen nagyfilmét most sikerült végre bepótolnom, 36éves fejjel, ennyi évvel a bemutatás után. talán azért, mert mostanra értem meg rá, vagy azért, mert utóbbi napjaimban feszt Scorsese wall street farkasát nézegetem, mostanság annyira rákattantam ezeknek a kis [moderálva] tőzsdespekulánsoknak a világára :) ahol csak a pénz és a pénz, amiért mindent és mindenkit megkaphatsz
    2 szinkron készült a filmhez, nehéz dönteni melyikkel nézzed.
    én alapesetben mindig a legelső változatot választom, mert minél régebbi a szinkron, annál több klasszikus művész hangját élvezhetem és nem kell okádnom az unalomig ismert mai állandó hangoktól. jelen esetben viszont a probléma szexgép Douglas esetében adódott, a legelső magyar szinkronban elfogadhatatlan választás lett a hangja, a hozzá tökéletes Dörner helyett egész más orgánumot kapott és valami borzasztó lett. az újabbik sávban már természetesen Dörner érkezik, a szokásos tökéletes és profi módján.
    A film jó, nem egy fergeteges vagy überlátványos alkotás nyilván, Stone-nak a feladata a nézőnek a pénzutcába való csöppentése, egy fiatal, dinamikus na meg persze handsome srác szemszögéből. érdekesség, hogy az egyszerű, munkásember fatert a valódi papa alakítja, így drámaian letisztult a közös játékuk..:) hiszen még külsőre is tisztára egyformák
    8/10

    [ Módosította: radi8tor ]

Új hozzászólás Aktív témák