Új hozzászólás Aktív témák

  • Viszlát

    addikt

    Looper (2012): valahol olvastam, vagy reklámban láttam, hogy hasonló hatása lesz ennek a filmnek a világra, mint anno a Mátrixnak volt. Nem tudom mit szed/szív/iszik aki ezt írta, de én is kérnék belőle. Az mondjuk tuti, hogy azok, akik komolyan veszik a sci-fit mint műfajt, agyvérzést fognak kapni, még a The Lake House-nál is slendriánabbul kezeli az egész időutazásos dolgot. Engem ez nem zavar, hiszen csak körítés a történet elmeséléséhez, az már sokkal nagyobb gond, hogy a történet maga is eléggé gyenguszka. Mi is dobhat még egy filmen... ja, a látvány. Nem bajlódtak sokat a díszletekkel meg a CGI-vel, megrajzoltak egy bunkósbot szerű puskát, meg valami motorszerűséget, aztán szevasz, a többit valószínűleg valami lepukkant gettónegyedben oldották meg. Az viszont tetszett, hogy a trailerben nem lőtték le a sztorit, sőt, abszolút nem is lehetett sejteni, hogy az lesz belőle, ami, de azért ez igen csekélyke vigasz.

    3/10

    [ Szerkesztve ]

    "How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

Új hozzászólás Aktív témák