Új hozzászólás Aktív témák

  • hoffman_

    veterán

    Rise of the Planet of the Apes
    1080p eng

    Dawn of the Planet of the Apes
    euro 4k hundub

    megígértem egy cimbinek, hogy megnézünk valami filmet a héten, aztán ezt bökte ki, szóval vasárnap fogtam magam, meglestem az elsőt, ma pedig megvolt a mozi. sose voltam oda érte, a régieket se láttam, ez a cucc nekem nagyon testidegen volt mindig is. így egy csokorban írok róla, csak egy pár szót. a sztori magja ugye a hőskorból való, nekem igazából ez az, ami valahogy sosem jött át. ez az új köntösbe burkolt verzió mondjuk nekem, mint teljesen laikusnak és érdektelennek a témában, megállta a helyét. a folytatás erősebb volt, az már olyan igazi "majmok bolygójás feelinget" hozott, az szerintem valami ilyesmi lehet. a látvány elsőrangú volt, erre nem lehet panasz. a sztori egész jól fel volt építve, néhány nagy tátongó lyuk ellenére is. látszik, hogy ezt kapásból trilógiának tervezték az elejétől kezdve. nem nézném meg újra, egyszer elég volt, de bánni nem bánom semmiképp. az erkölcsi háttér mondjuk nagyon masszív volt, ott azért lehetett érezni, hogy van súlya, és akart valamit mondani ez az egész. aki el tud siklani a beszélő majom és a csodaszer lza 112 irracionalitásán, az valószínűleg tudja majd élvezni.

    ui.:

    ahogy betoppantam a lakásba, tök spontán elgondolkodtam, hogy szépen lassan azért most is nézegetem a filmeket, moziban is, itthon is és szinte nem is emlékszem már, mikor volt utoljára, hogy azt éreztem a moziban ülve/otthon ülve, hogy ez most belepréselt a székbe. nem az volt az eszemben, hogy fel kéne állni, és go dologra, hanem kattogtak a kerekek, vagy az érzések. durva. jöhetne már valami ilyen. az expendables az más, ez és a hasonló filmek ilyen gyerekes lelkesedést váltanak ki, simán ugrálok ülve a moziszékben, meg ilyenek, ez fasza igen, de nem is ez hiányzik.

    [ Szerkesztve ]

    "The time you enjoy wasting is not wasted time."

Új hozzászólás Aktív témák