Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Elemental #163694 üzenetére

    akkor ez végképp nem a te filmed: Trolls Band Together

    ...nem egy "hú de kiemelkedő" darab animációs filmek közt, emlékszem hogy amikor az elsőt láttam (még fiunk születése előtt), azt gyorsan el is felejtettem: háttérzajnak lement és nyugtáztam, hogy "megvolt" ...majd jött a covid, fiunk is 3-4 éves lehetett, amikor próbaképp újra néztem vele és már teljesen más szemszögből láttam :K otthon voltunk az év nagy részében, mert az évek minimum 80%-át home office-ban tölthettem és nem akarok túlozni, de vagy 50-szer biztos megnéztük :DDD az első rész még viszonylag eredetinek mondható, a karakterek aranyosak, zenék passzolnak (és még nincsenek totál túltolva), viccek egy része pedig még felnőtt fejjel is átjön... 1-2 hónapja láttuk utoljára és nem öregedik a film

    ...majd jött a World Tour ...hiába hozták be azt a zenei műfajt, ami nekem jobban fekszik, ez valahogy annyira nem jött már át... 4-5-ször biztos láttuk, de egyikünknek sem lett kedvence

    ...sajnos hasonlóan látom az új részt is: mintha vettek volna előbb egy tracklistet, amire összerakták a filmet... csak itt a '90es évek fiúbandáit veszik célkeresztbe :K van 1-2 jobb ötlet a sztoriban, amivel visszacsatolnak korábbi részekhez, de ez a "mindenkinek van legalább 1 eltitkolt/elfeledett testvére" téma már majdnem túl lett tolva :D érdemes azért megnézni a régi karakterek miatt, gyerekeknek még akár tetszhet is :K nálunk 1.5órára lekötötte a figyelmet, de ez nem mérvadó, mert a napokban néztük újra a 80 nap alatt a Föld körül Willy Foggal-t, amiből képes 8-10-et megnézni sorban és kb 25perces részekből áll :DDD ...ez a sorozat nálam nagyon jól öregedett: nem hazudok, ha azt mondom, hogy jobban tetszik, mint 30-35 éve :K

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák