Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz brownus #144137 üzenetére

    erről mindig az jut eszembe, hogy 13 éve költöztem el egyik ex-től: kb 60 méterre vettem lakást egy másik lépcsőházban (ahol 8 évet laktam, majd már 4 éve kb 1km-re onnan, de visszajárunk időnként, mert most anyós lakik ott) és ennyi idő alatt kb 3-szor láttam az utcán... :K igaz, hogy nem is kerestem vele soha a találkozást, de filmekben simán összefutnak véletlenül az óceán közepén :C a kedvencem, amikor a 2001 körüli majmok bolygója filmben a béna csimpánz elrepül a film elején az űrben (mert nem tudja irányítani rendesen a járművet), majd a film végén amikor a nagy fight van, akkor "véletlenül" pont odatalál és ott teszi le a gépet tökéletesen, megoldva a helyzetet :C

    #144138: persze, ezzel tisztában vagyok, de a jelenkorban is úgy el tudnak "veszni" hajók, hogy alig találják meg őket, erre x évszázaddal ezelőtt csak úgy véletlenül összefutnak azok, akiknek össze kell futni :D

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák