Új hozzászólás Aktív témák

  • Narxis

    nagyúr

    Artemis Fowl

    Én nem olvastam a könyvet, trailernél lévő kommenteknél láttam, hogy a könyvolvasók ki voltak akadva mert sok változtatás történt a filmben. Azonban mint sima fantasy film is nagyon gyenge, eltelt 1 óra a filmből és úgy éreztem, hogy nem történt semmi, a végén se éreztem nagyon mást. Nagyon felejthető alkotás, az is lehet, hogy inkább a 10-15 éves korosztálynak készült, passz.

    Keresnem kellett valami jó filmet, hogy leöblítsem az Artemis Fowl "ízét"...

    Fight Club

    Igazából a sztori engem nem kápráztatott el de valószínűleg azért mert ezt az alapvetést és "csavart" azóta számtalan sorozat, film átvette valamilyen formában. Viszont a film stílusa elképesztő, a vágás, a színészi játék, a kamera kezelése, a dialógusok... szinte arca van a filmnek, de egyénisége mindenképp. Ezt mindenkinek meg kell néznie.

    The Old Guard

    Összeségében rendben volt, sőt...a vége alapján remélem jön a sorozat vagy minimum egy folytatás de akár előzmény film vagy sorozat is lehetne. Egyedül a frizurája nem tetszett Charlize-nak, szerintem öregített rajta bár lehet ez tudatos választás volt. :D

    [ Módosította: radi8tor ]

    Thanos was right.

Új hozzászólás Aktív témák