Új hozzászólás Aktív témák

  • shotika

    őstag

    válasz Miklós315 #133535 üzenetére

    Hm, Snowpiercernél még egyetértek, míg a Matrix 2-3-nál valóban elcsúsztak az arányok, de már megbocsájtottam neki, mert baromi jó mozik lettek. A második rész autós üldözéses jelenetét überelni a 2015-ös Mad Maxig kellett várnom. (ó te jó Isten, mennyire imádom az új Mad Max-et)
    A Kocka esetében én azért is vagyok elnéző, mert Vincenzo Natalie első egész estés filmje, ráadásul az egészet egyetlen egy kockában forgatták le, de szerintem a Kocka jelenléte (amiben ugye játszódik) tudatosan lett így kihangsúlyozva (a mai napig fejtegetem a filmet), és pluszban nehezíti az értelmezést, hogy nincs konkrét főszereplője a filmnek, vagy maga a Kocka a főszereplő / fő motívum.
    Vagy egész egyszerűen arról is szólhat, ami elhangzik az egyik szereplő szájából:

    -Én csak a keretet terveztem, a többi részét meg mások, csak egy munka volt. Megcsinálták, és most azért használják, hogy jó legyen valamire.

    Újra kéne néznem ;)

    Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

Új hozzászólás Aktív témák