Aktív témák

  • Tibiajax

    nagyúr

    válasz Tompo92 #34104 üzenetére

    ..és a csavar miatt 10pont tízből?.. na te tudod

    The Crow - City of Angels
    hd,dts
    borzasztóan vegyes a számíze. és nem csak azlrt, mert még nem mostam fogat ma.
    így 15 év késéssel sikerült végre megnéznem ezt a valamit, amit az első eposz után mertek csinálni, és csalódtam is, meg nem is. egyfelől csalódtam, pozitivan, mivel valami otvar valamire számítottam, amit ki kapcsolok koxx-módra 20perc után, de igazábol nem azt kaptam, egy teljesen nézhető film érkezett, más sztorival, más emberkékkel, de persze mégis a hollós felhozatallal
    ugyanakkor, mára már általánosítottam azon szokásomat, hogy megvárom a másnap reggelt, hogy akkor milyen nyomot is hagy bennem az alkotás, mert az az igazi, sőt, ha tehetném még későbbre hagynám, egyszerően nálam ez olyan mint a jó bor, megérik az élmény..
    ha reggel is katarzist érzek, azok a sokpontos darabok, ha kevésbé, akkor annyira sok pontot nem fog kapni. namost, a Holló 2 bár egy abszolute nézhető film lett, ma reggel én mégis azt érzem, hogy kapja be mindegyik akkori troll, aki a fejébe vette 2 évvel Brandonék bemutatója után, hogy 'bazmeg, csináljunk már egy 2-őt is ebből, olyan jó kis siker volt egy underground körökben, jó kis pénz lehet belőle'
    szóval, kapjátok inkább be ti mind, és mindannyian maradjunk az eredeti one&only Brandonnál és a the Cure-nál
    6/10

Aktív témák