Aktív témák

  • gejala

    őstag

    válasz Jhonny06 #26538 üzenetére

    Szerintem leírtam tömören, miért jó a forgatókönyv.
    Pár kritikus valóban nem igazol semmit, de az ilyen 97%-os összesítések mellett nem lehet elmenni. :U Meg a díjakat is biztos véletlenül kapta.

    "ezen a fórumon te és rajtad kívül talán még egy ember állítja, hogy a TSN kimagaslóan jó, ehhez képest az Inception egyáltalán nem"
    Ez nem változtat semmit egyik film értékén se. :B

    Az Inceptiont én is jó filmnek tartom, pár hibával (ezt ki is fejtettem már). Popcorn filmek között kiváló, de az Oscarnál nagyon számítanak ezek a hibák. A gyenge párbeszédek/karakterek kizáró oknak számítanak, pont amiben az Inception gyenge és a TSN iszonyat erős.

    Én az Inception utolsó pár percének zenéjére nem is emlékszem így külön. Nem lehetett annyira szem előtt.
    Hans Zimmer persze, hogy jó. Trent Reznor meg annyira nulla, hogy szerepelt a Time magazin legbefolyásosabb embereinek listáján. De az igaz, hogy film score-t még nem írt.

    szerk: Jujj, imdb. Ahol bárki szavazhat, az nem ér semmit szakmailag...

    WonderCSabo:
    "Egyébként ugye a zene mélyítés/belassítás jelzi, hogy milyen mély layeren vagy, és még ezer dolog."
    Ez pont, hogy bevon a filmbe. Külön nem figyelsz erre, összefonódik a film egészével.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák