Új hozzászólás Aktív témák

  • A guru

    addikt

    válasz Szigma70 #22325 üzenetére

    Nem akarok itt senkinek beszólni, tényleg maximális tisztelettel vagyok mindenki iránt, de azért, ha egy támadókból álló KP-n nem sikerül átmenni, ott nem csak a játékkal van baj szerintem. Én, ha csak meglátom, hogy az ellenfélnél ilyen van, akkor egyből ekezdek azon az oldalon támadást építeni, arra a gyenge pontra játszani. Másrészt meg attól, mert valaki csatár, miért ne tudna szerelni? Nyilván nem ez a fő feladata, de az életben sem 1 bites minden játékos, hogy na akkor nekem csak a távoli lövés megy meg a passz, a másik meg csak szerelni tud. Ez nem így működik sem a valóságban sem pedig itt a játékban. Nekem is volt egy WL meccsem ahol kétszer annyi kapuralövéssel, szép, jó ziccerekkel 2-1-re kikaptam, mert vagy kapufát lőttem vagy védett a kapus. Ideges voltam nyilván, de az, hogy én telibelövöm a kapufát nem a játék hibája. Legközelebb majd kicsit máshogy húzom az analógot és be fog menni. Ennyi a történet. Szerintem ezen kár pattogni, mert úgy sem lehet ezen változtatni. :R

    MdewC: A delay nálam is megvolt 1-2 meccsen, sanszos, hogy leterheltek a szerverek, EA bácsi vehetne már újakat...

Új hozzászólás Aktív témák