Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Datsyuk

    aktív tag

    válasz A guru #22347 üzenetére

    Nyilván részben van benne igazság amit mondasz, de (és ez itt egy nagy de). Nekem pl ezen a bekapott gólon múlt a havi gold 1-em:

    [link]

    A többi jelenetet már meg se mutatom. Tényleg néha elvisz engem is a hév és lehet nem reálisan ítélem meg a dolgokat. De itt mit tudtam volna másképpen csinálni? Ehhez még csak annyit, hogy a szöglet amiből ez jött egy felpattanó labda volt ami kb fél órát volt a levegőben és ahelyett, hogy megfogta volna kiöklözte volna a kapusom az alapvonal mögé pöcköli.
    Tegnap kb 10 évet öregedtem. Borzasztó védelmi hibák, kihagyott helyzetek, kapufák. Igenis van amikor szopat a játék és ezért tombolnak itt sokan. Ha egy jobb ellenféltől kikapok az ok, de így???? :W

  • Szigma70

    addikt

    válasz A guru #22347 üzenetére

    Tudom, hogy igazad van, és sztem Te is tudod, hogy nekem is van..
    Én a síráson basztam fel magam.
    Azért, mert leírom, mi aggaszt a játékban, az nem sírás, az egy vélemény nyílvánítás. És remélem, az én véleményem is ér itt annyit, mint a Tied, hisz mindketten értelmes, felnőtt emberek vagyunk.
    Normálisak nem, hisz ennyi időt beleölünk egy ilyen játékba. :D
    Sírni akkor sírnék, ha naponta többször beírnám ide, hogy jujj kikaptam, mert pedig jobb voltam, de....

    Nem ez volt. :R

    Égyébként, ha Div 8-7 ben van ez, akkor betudom a pöcsségnek ezt a fajta csapatösszeállítást, De Div 4-2 ben ez már direkt van.
    Arról ne is beszéljünk, hogy mit gondol az, aki látja, hogy a választóképernyőn piros mezben vagyok, megmutatom neki, hogy van még kék is, nem reagál, marad pirosasban, akkor én váltok kékre, erre az utolsó pillanatban, mikor a fejhalgatót veszem fel, ő is átvált kékre, na az nem direkt van?
    Ennyire sok a pöcs sajnos.

    [ Szerkesztve ]

    Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

Új hozzászólás Aktív témák