Új hozzászólás Aktív témák

  • ShiberMonkey

    senior tag

    Jó reggelt mindenkinek.
    Kipróbáltam online módban is a játékot.
    Nekem az első benyomásom róla hogy hasonlít a fifa 15-höz. Aki Fifázik az tudja hogy itt minden a sebességről szól, na ez most duplán igaz.
    Tulajdonképpen 4 statisztika a mérvadó:
    -Pace
    -Agility
    -Sprint speed
    -Acceleration
    Első meccsemen a Liverpoolal voltam a PSG ellen. 4:5 re kaptam ki.
    Mané és Salah szerezték a góljaimat(2-2 arányban).
    Ami már akkor is szembeötlő volt hogy tulajdon képpen végig lehet szlalomozni a pályán, a védők jóformán semmit nem érnek. A srác Thiago Silvaja képtelen volt a csatársoromat megállítani.
    Persze tekertem vagy 2 gólt 16oson kívül, valamint az összes lapos lövés bement mind a két oldalon.
    Második 2 meccsemen a szokásos Shaktarral voltam, egyszer kaptam a Poolt egyszer a Fenert.
    Az első meccsen a brazil tengely (Bernard,Taison,Marlos) úgy játszott mint Ronaldinho :D (ajánlom mindenkinek őket ) valamint a CDM Fred valami eszméletlen jó volt fel-alá futkárózott és a 90. Perc végére is volt benne vagy félig erő.
    Na de a lényeg, ezen a meccsen már a 16. Percben kilépett a gyerek, szó szerint átgyalogoltam a védelmen.
    A fener elleni meccs volt viszont a mérvadó számomra.
    Ugyan úgy mentem már 2:0-ra és mind ő mind én kihasználtuk a védelem összes hibáját (neki a végére 6 lövés 4 gól nekem meg 4/3 lett.)
    Amit levontam a lejátszott 3 meccsből az az hogy a védekezés egy kalap kuka, a kapusok szó szerint semmit, de semmit nem védenek :D illetve hogy idén az lehet jó (feltéve ha nem javítják ezt ki) aki jól tud szlalomozni.
    Mindemellett ha valaki lazán veszi a játékot akkor élvezhető.
    A csatár sorban egy Marega,Lukaku( egyik fórumtárs tippje) Aboubakar lehet a befutó. Vagy egyszerűen egy olyan csatár aki erős és fut (befejezés nem számít egyenlőre).

Új hozzászólás Aktív témák