2019. április 22., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2017-11-06 21:44:33

IT café

FIFA 18 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

(#1601) DallasKorben

DallasKorben
(újonc)

Bocs el gépeltem. Valakit már a kezdetektől.

(#1602) melodie

melodie
(lelkes újonc)

Üdv.Mindenkinek! Rettenetesen csalódott vagyok, mert az előrendelt Fifa 18 Ronaldo Edition PS4 változat a mai napon( a megjelenés napján) nem érkezett meg hozzám! Konzolok szervizétől rendeltem! A Futárszolgálat munkája és hozzáállása kritikán aluli!!! Más tapasztalt hasonlót?

[ Szerkesztve ]

(#1603) dtrms válasza laci1117 (#1599) üzenetére

dtrms
(fanatikus tag)

Sokkal! A demóban nekem fel se tűnt, de itt szörnyű. De csak egy egy pillanatra, mert utána visszasötétedik. Csak az épp elég arra, hogy elpasszoljam, vagy beragadjon a támadás, esetleg elhúzzanak mellettem.

Egy megoldást találtam.....a legleárnyékoltabb standionban kell játszani, ahol nem nagyon van napfény :D

[ Szerkesztve ]

(#1604) Geradossz

Geradossz
(fanatikus tag)

Nagy dillemába vagyok. Jesus mióta kerül 45 ezerbe, még a legelején nyitottam, nagyon jó, de 81 es lap 45 ezerért:O?? Monjuk most marque matchupba kell man citys nagyon jó, 28 meccs 34 gól, nem tom eladjam e ennyiért és később vissza vegyem, feljebb vagy lejebb fog menni az ára? Megjelenéskor is ilyen drága volt? Ha nem be kellett volna belőle tárazni:D

(#1605) Kristof_94

Kristof_94
(PH! kedvence)

Akkor most hogy is van ez a squad battles? Minden nap változik, hogy a silver-gold-elite kategóriák eléréséhez mennyi pont kell?

(#1606) Garsza

Garsza
(PH! addikt)

Ki milyen felállást használ jelenleg? Van valami kimondottan op?

(#1607) ProgenXL

ProgenXL
(őstag)

webapp jó de a mobilapp nem. nektek?

szerk...
Mostmár a mobilos is jó..

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#1608) gabesz82 válasza Garsza (#1606) üzenetére

gabesz82
(senior tag)

Én 4-3-2-1-et használok. Hogy OP azt nem tudom, mert elég hektikus a játék, de ami fix, hogy a driven passz oldalról be kapu elé tap-in finish mindig gól, ill. kick off glitch is ugyanúgy megvan 1 kezdőrúgóval is...

[ Szerkesztve ]

PSN: Morfologus82

(#1609) Kristof_94 válasza Garsza (#1606) üzenetére

Kristof_94
(PH! kedvence)

Én egyelőre nem nyomtam online csak SB és 442-ben játszom, szóval annyira nincs nagy tapasztalatom. :D

(#1610) ProgenXL válasza melodie (#1602) üzenetére

ProgenXL
(őstag)

A megjelenés napja szeptember 29. Persze aki nem az alapot vette annak korai hozzáférése lenne. De a hivatalos megjelenés 29.

Gunner for life

(#1611) vatafakk válasza DallasKorben (#1600) üzenetére

vatafakk
(fanatikus tag)

Kb a játékosok 50%-ának alapból nyitva volt a market, a többieknek játszani kell pár meccset konzolon, mielőtt nyitja.

Én PS4-en ma lenyomtam 4 meccset de még zárva van a market, szóval még nyomok 1-et hátha 5 után nyit, de lehet hogy jóval többet kell.

(#1612) vatafakk válasza Kristof_94 (#1605) üzenetére

vatafakk
(fanatikus tag)

Dinamikus, mert szerzed a pontjaidat és van egy aktuális helyezésed, de a többi ember is csinálja közben ezért visszacsúszhatsz a többi játékos eredményeitől függően. Mivel úgy bontják meg, hogy a játékosok felső X százaléka kapja a jobb rewardokat, ezért ha több ember játszik, akkor több pont kell a jó helyezéshez.

Én ma lenyomtam 4 meccset amatőrön mert nem volt időm foglalkozni vele, hanem gyorsan bevertem 4 gólt aztán otthagytam a gépet :DD

(#1613) DallasKorben válasza vatafakk (#1611) üzenetére

DallasKorben
(újonc)

Köszi. Én már lenyomtam kb. 20 meccset, de mindig azt írja ki, hogy játsz meg. Úgy látszik random, pedig 2014-es accom van.

(#1614) blizzrd

blizzrd
(fanatikus tag)

Az erzes amikor mobil app-bol buy now-val eselytelen vagy megvenni jo aron az MM jatekosokat, felejthetetlen.

(#1615) Toguro San

Toguro San
(kvázi-tag)

Mi ez a ki fehéredős képernyő sztori ? Ez mindenkinél jelen van?

(#1616) LedyGyuszi

LedyGyuszi
(PH! addikt)

vki megtudná mondani,hogy mennyiért mennek a ROMA/MILAN játékosok Xboxon? thx :R

[ Szerkesztve ]

XONE: LedyGyusziHU

(#1617) pethYeti válasza Garsza (#1606) üzenetére

pethYeti
(PH! addikt)

Próbáltam a Chelsea féle 3-4-3-at azaz játék szerint 5-2-2-1-et, de hulladék volt sajnos, kénytelen voltam 4-3-3 (4)-re váltani.

(#1618) Kristof_94 válasza vatafakk (#1612) üzenetére

Kristof_94
(PH! kedvence)

Hát, akkor a WL után ez egy újabb pofon azoknak, akik nem tudnak minden nap játszani és így teljesen lemaradnak. :F

(#1619) dtrms válasza Garsza (#1606) üzenetére

dtrms
(fanatikus tag)

Én már kipróbáltam szinte az összes 4 védős felállást.

A 4-3-2-1 és 4-3-1-2 teljesen rendben van, de nem érzem olyan jónak mint tavaly, de nincs is olyan jó csapatom, szóval még kitudja.

A 4-3-3-as felállások nekem most annyira nem jöttek be, pedig nagy kedvenceim.

Amin meglepődtem az a 4-1-4-1. Ez jelenleg az egyetlen olyan felállás nálam, amiben nem egymásba rohangálnak az embereim, és a szélsőknek ha beállítom, hogy maradjanak fent, akkor fent is maradnak.

MÁS:
BPL játékosokról egy kis vélemény. Rooney és Mahrez elképesztően jók és nagyon olcsók. Én Rooney-t 5-ért, Mahrez meg 3K-ért (!!!!!) vettem. Nevetségesen olcsó egy Mahrezért. Bernardo Silvát meg 2.700-ért megszereztem, de nem jön be; túl lassan reagál és körülményes a passzolása.

PC-n játszom

Szerk.:
Ezt a Squad Battle dolgot meg én lehet nem fogom erőltetni, mert botrány amit a gép művel és idegileg nem bírnám :D lenyomom mindet Pro-n és berak ahova berak. Legalább nincs stressz és kapok is valamit

[ Szerkesztve ]

(#1620) gorje válasza LedyGyuszi (#1616) üzenetére

gorje
(senior tag)

Kikre lennel kivancsi?

(#1621) LedyGyuszi válasza gorje (#1620) üzenetére

LedyGyuszi
(PH! addikt)

telejsen mindegy, de mondjuk moreno, zapata,andre silva... thx :R

(#1622) gorje válasza LedyGyuszi (#1621) üzenetére

gorje
(senior tag)

Moreno 500-1500
Zapata 1000-1500
Andre Silva 1000-1500

szerk.: Most licitbe hoztam őket el: Moreno 500 / Zapata 800 / André 900

Dzeko 3000
Radja 150-200e

Még valakire kíváncsi vagy?

[ Szerkesztve ]

(#1623) LedyGyuszi válasza gorje (#1622) üzenetére

LedyGyuszi
(PH! addikt)

nem köszi, akkor mennek sbc-be... :DDD

(#1624) gorje

gorje
(senior tag)

Szerintetek Dembélé (spurs) értéke még ettől is magasabb lesz? Most 30e-be mennek.

[ Szerkesztve ]

(#1625) MdewC

MdewC
(Topikgazda)

Na, megvan az első meccs! :DD Kész!

SBC team, full portugál gané vs. Grizi death team, legendás szint, nem aprózzuk el, 4 kapufa itt, 3 ott, :D de 4-1 ide hosszabbításban.

Olyan darabosak a játékosok a demóhoz képest, mint egy 18 éves rúdtáncos pics@ öreganyámhoz képest. :D

De legalább win. Sztem legendáson és UT szinten is játszható lesz.

[ Szerkesztve ]

(#1626) akooos válasza dtrms (#1619) üzenetére

akooos
(PH! kedvence)

BPL-ből most jókat találtam én is. Vettem egy Sturridgeot 3200-ért, egy Sigurdssont 4800-ért. Rájuk fogom építeni a csapatot. Vettem egy Musondát is 2700-ért, nagyon ütős ez a hármas eddig. Musondából RW-t csináltam, így beillik a 4-3-3-ba előre. Gyors, jól cselez és lőni is lehet vele. Sigurdsson meg messziről jó bombákat ver és szabadrúgásokban is elég penge.

(#1627) ferni

ferni
(senior tag)

Mbappé ára hova a picsába megy még baszki?
50-60 volt a legelején most meg már 90k minimum....

(#1628) Geradossz válasza dtrms (#1619) üzenetére

Geradossz
(fanatikus tag)

Próbáld ki 5-2-1-2 be a squad battlest. Legendaryn nagyon könnyű összvisz múlthét óta háromszor kaptam ki ma kétszer de ideges voltam és nem koncentráltam. simán kap egy ötöst a gép. Nem kell cselezni a lényeg passzolgass . bár én cselezek de ritkán megyek úgy el. és ne a védőkkel rohangálj hanem fuss vissza a középpályással azt irányítsd.

[ Szerkesztve ]

(#1629) dtrms válasza Geradossz (#1628) üzenetére

dtrms
(fanatikus tag)

Ránézek. Van hozzá esetleg instrukció meg egyéni taktika? Vagy nem állítasz semmit?

Szerk.: meg belinkelnéd esetleg, hogy milyen kereted van rá? Nekem a jelenlegi BPL-em nagyon a szélsőkre építettem, szóval kicsit át kell alakítani ehhez.

[ Szerkesztve ]

(#1630) akooos

akooos
(PH! kedvence)

Egyéni taktikában mit érdemes beállítani? Van valakinek bevált taktikája? Sosem állítottam még be ilyet, nem tudom, mi lenne a jó :))

(#1631) Geradossz válasza dtrms (#1629) üzenetére

Geradossz
(fanatikus tag)

Gorgess feljebb tegnap nyomtam kepet azt hasznalom csak a masikhoz hozza se szagoltam. Nem tudom h habriel jesist eladjm e 40 k nem tom miota ennyi de sztem jatek elejen par ezer volt. Van hozza leirom nem nyomok kepet sorba irom. 70,45,70 free 70,55,70 free 80,80,25 nem a les hanem a masik nem jut eszembe a neve. Instrukciok meg minden alap amin valtoztatok irom. Harom belso vedo stay beck es agressziv ket szolonek always overleap es agressziv jobboldali kozep stay back ide vedekezot rakok akinek azok a statjai jobbak ezen kivul free es agressziv balkozep get foreard free es agressziv ktk stay forward stick position sataroknal stay forward es cut passing lanes.

(#1632) MdewC válasza ferni (#1627) üzenetére

MdewC
(Topikgazda)

Ne is mond, nekem is rá fáj a fogam, őt néztem ki a kezdő csapatba.

Szerintem holnap este az új IF lapok miatt és talán péntek hajnalban / este, amikor elérhető lesz a sima 18, akkora saccolok egy új beesést az új belépők és nyitások miatt. Hétvégén megint emelkedni fognak az árak szvsz.

(#1633) dtrms válasza Geradossz (#1631) üzenetére

dtrms
(fanatikus tag)

hű, hát ez kb teljesen az én eddigi dolgaim ellentéte :D
De kipróbálom, mert amúgy én is sok passzal játszom, hátha...

(#1634) ferni válasza MdewC (#1632) üzenetére

ferni
(senior tag)

Összegyűlt 110k és megvettem Mbappét kipróbálni 89500ért.
Hát nekem nem volt az a nagyon áll leejtős, bár amikor volt területe jó volt, de a darálóban nagyon gyenge volt.

Balde Keita viszont nagyon megtetszett és Lucas is jó volt a jobbszélen.

Elméletileg Mbappét elviszik majd 95ért, így még pár százat kerestem is rajta :D

[ Szerkesztve ]

(#1635) akooos

akooos
(PH! kedvence)

Srácok egy kérdés. FUT-ban nektek is megváltozik minden játékos mezszáma minden meccsen?? Xboxon nekem minden meccsen mások a játékosok számai. Elég idegesítő nekem.

(#1636) Garsza

Garsza
(PH! addikt)

Emberek a mobil appos listázásnál figyeljetek oda. Ha valakinek az árát beírjátok a mezőbe de nem léptek ki a mezőből, csak rányomtok a listázásra akkor az alap értéket veszi alapul. Nem a beírt értéken fogja listázni.

(#1637) bab1987

bab1987
(fanatikus tag)

Ha minden jól megy,estére összejön 350K. SBC-k és a játék kezdeti jutalmaiból. Kibe/kikbe lenne érdemes fektetni?
Nem tervezem megvenni egyenlőre a játékot,csak teadelni szeretnék egyenlőre.

Origin id:fradisas87 Xbox One gamertag: balazsb1987 http://fogadoguruk.hungarianforum.com

(#1638) Garsza válasza Garsza (#1636) üzenetére

Garsza
(PH! addikt)

Sikerült így listáznom Inzaghit minimál árás kezdőlicittel.

(#1639) Z'Z" válasza Garsza (#1638) üzenetére

Z'Z"
(őstag)

Miért nem vártad meg azt az SBC-t, ahol Del Pierot lehet megszerezni. Még az elején néztem, hogy minden ilyen Challengehez kell egy Icon lap is.

PSN: Giuseppe_H1980 (Z'Z')

(#1640) Garsza válasza Z'Z" (#1639) üzenetére

Garsza
(PH! addikt)

Azt sem tudtam hogy lesz olyan.

(#1641) Garsza válasza Garsza (#1638) üzenetére

Garsza
(PH! addikt)

Végül 353k vitték el. Így most van 400k meg 400db Rare Gold szerződésem. A szerződések ára fog még emelkedni? Jó volna 600-700 elpasszolni öket. Akkor abból még jönne 240k.

(#1642) vatafakk válasza bab1987 (#1637) üzenetére

vatafakk
(fanatikus tag)

Én vennék totw1 játékosokat olcsón.
Pl ott van Martinez vagy Perez 10ezer kb ps4en, nem tudsz bukni rajt viszont fel fog menni az áruk. Pl ha lenne egy Aguero POTM, akkor kérhetnek argentin IF-et és max áron el lehetne adni.

(#1643) Z'Z" válasza Garsza (#1640) üzenetére

Z'Z"
(őstag)

Mondjuk rosszul nem jártál. :)
Ennyi kezdőtőkével, már azért lehet építkezni.

Elvileg lesz minden Iconhoz egy SBC, azért adnak ki három lapot minden játékosból.

(#1644) Garsza válasza Z'Z" (#1643) üzenetére

Garsza
(PH! addikt)

Ha ez igaz akkor még előtte be kell szerezni egy icon lapot. Mert mikor már folyamatban lesz biztos egekben lesznek az áraik. Viszon nem tudom mivel kezdjek el kereskedni.

(#1645) Z'Z" válasza Garsza (#1644) üzenetére

Z'Z"
(őstag)

Szerződésekből és csapat fitnesz lapokból szerintem érdemes most betárazni, mert ahogy MdewC kolléga is írta, péntektől több játékos kezdi el a játékot.

Egyébként valami hasonlóra lehet majd számítani.

[ Szerkesztve ]

(#1646) Garsza válasza Z'Z" (#1645) üzenetére

Garsza
(PH! addikt)

Nekem valami nagyobb tételű kéne. Szerződésekkel túl körülményes.

(#1647) Z'Z" válasza Garsza (#1646) üzenetére

Z'Z"
(őstag)

Azt aláírom, de a csapat fitnesz kêsőbb jóval többet ér majd. Biztos lesznek olyan SBCk, ahová kellenek majd a 80 feletti játékosok, szerintem érdemes ezen az úton elindulni. Viszont ezt csak a pénteki kezdéskor érdemes elkezdeni, mert a több pack nyitás miatt lejjebb mennek az árak, de ahogy megkezdődik az SBC szezon, úgy fog változni a piac alakulása is.

(#1648) MdewC válasza ferni (#1634) üzenetére

MdewC
(Topikgazda)

Akkor ez gyors volt. :) (Ki se próbáljam akkor??)

Keita? Egy állat a pali. A 17-ben az IF lapja (ami SIF volt egy MOTM lap miatt) ST volt, oda raktad ahova akartad, az egyik legjobb volt IG. Kár, hogy nem jött a Juveba. :)

[ Szerkesztve ]

(#1649) ferni

ferni
(senior tag)

Formációknál talált bárki valami újat?

Nálam ugyanaz a 2 maradt meg jónak, ami a 17ben, a 4321 meg a 41212 (2).

(#1650) ProEvoFan

ProEvoFan
(PH! kedvence)

PS4en játszik valaki?
Mondana offline/online játékmenet véleményt?
Esetleg egy-két infót a FUT játékos árakról. :R

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.