Hirdetés

2019. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2017-11-06 21:44:33

IT café

FIFA 18 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

(#1151) LedyGyuszi

LedyGyuszi
(PH! addikt)

xboxon mindenkinek simán megy a trial?
Én elnyomom a real-atletico meccset és utána semmi...csak zenél és egy üres stadion kép...számot tudok váltani...

XONE: LedyGyusziHU

(#1152) Geradossz válasza dtrms (#1150) üzenetére

Geradossz
(fanatikus tag)

Es azt nem tudod h havi ranglista is lesz vagy csak heti rewardok?

(#1153) akooos válasza LedyGyuszi (#1151) üzenetére

akooos
(PH! kedvence)

Nekem simán ment, miután kikapcsoltam a bejelentkezési ellenőrzést az ea accountban.

[ Szerkesztve ]

(#1154) LedyGyuszi válasza akooos (#1153) üzenetére

LedyGyuszi
(PH! addikt)

és előtte nem engedett be?

XONE: LedyGyusziHU

(#1155) Pedro78

Pedro78
(senior tag)

Sziasztok!

A 17-es FUT csapat tovabbviheto a 18-ba? Vagy hogy mukodik ez a fifaban?

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#1156) LendvaiFeri1 válasza Pedro78 (#1155) üzenetére

LendvaiFeri1
(PH! addikt)

Minden a nulláról.

My watch has ended....

(#1157) dtrms válasza Geradossz (#1152) üzenetére

dtrms
(fanatikus tag)

Azt sajnos nem írta. De szerintem biztosan lesz, mert ez a játékmód azoknak készült inkább, akik nem érnek rá a fut champ-re. Szóval szerintem olyasmi rendszert akarnak felépíteni erre is.
(én legalábbis nagyon remélem, hogy lesz havi is)

(#1158) Geradossz válasza dtrms (#1157) üzenetére

Geradossz
(fanatikus tag)

Azert itt meg tobb meccset kell letolnod es az idod is nehezebben osztod be... plusz ha egy napot kihagysz nem tudod javitani. El nel egynap is lejatszhatod a mecseket, tehat nem vagyok benne biztos h erre tobb ideje lesz az embereknek.

(#1159) Gregi20

Gregi20
(újonc)

Nektek csinál olyat hogy kick off meccset akarok játszani és a mez választásnál nem tudok tovább lépni.van amikor nem reagál a kontrollerre de a játék nem fagy le.PC

(#1160) dtrms válasza Geradossz (#1158) üzenetére

dtrms
(fanatikus tag)

Most ennek tudatában a 10 órámat is jól el kell osszam. És már 3-4 elment :D

(#1161) ferni

ferni
(senior tag)

PS4

Van kb 10.000 zsetonom, valami tipp, hogy lehetne ebből többet csinálni?
Mivel lehet érdemes kereskedni?

(#1162) underdark válasza chop (#1148) üzenetére

underdark
(senior tag)

de gondolom igy is megveszed:)

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#1163) Z'Z"

Z'Z"
(őstag)

(#1164) szupersanyi

szupersanyi
(fanatikus tag)

A játékosárak sokkal feljebb fognak menni, ha kijön a teljes játék? Mert például Shaw jelenleg csak 2k, pedig ő a legjobb LB a PL-ben. Az első IF-ek is nagyon olcsóak, például nyitottam egy Fabianskit, de csak quick sell áron megy. Inkább el sem adom.

(#1165) ProgenXL válasza szupersanyi (#1164) üzenetére

ProgenXL
(őstag)

Biztos lesznek olyanok amik tartják az árukat de a többsége olcsóbb lesz.

Gunner for life

(#1166) chop válasza underdark (#1162) üzenetére

chop
(őstag)

Meg, de attol, hogy en hazhoz megyek a pofonert, meg tovabbra sem ertem, hogy a tobbiek miert teszik ugyanezt. Ha ezt teszik egyaltalan...

(#1167) dtrms

dtrms
(fanatikus tag)

Na...SBC-ből sikerült nyitnom egy Asensiot. :D Eddigi legjobb lapom

(#1168) v-man

v-man
(senior tag)

Nem bírok egy nyamvadt kapufás gólt lőni. Más is szenved vele a napi küldetéshez?😂

XO: aviktorke

(#1169) akooos válasza v-man (#1168) üzenetére

akooos
(PH! kedvence)

Nekem nem is volt ilyen napi objective :D Nekem volt egy volley, egy angol emberrel lőtt gól, egy 2 góllal nyert online meccs, egy játékos vásárlás és egy szerződéshosszabbítás :U Épp gondolkodtam is rajta, hogy vajon mindenkinek ugyan azok-e a daily objectivek.

(#1170) MarioAna

MarioAna
(senior tag)

Ha az Origin Accest lemondom, akkor igaz nem refundolnak belőle vissza egy fillért sem (1 napi használatért)?
Nevetséges komolyan, hogy egyszer sem indult el a játék a launcher után, bármit csináltam.

(#1171) Geradossz

Geradossz
(fanatikus tag)

SRÁCOK EGY NAGYON JÓ TANÁCS AZOKNAK AKIK ICON EDITIONT VESZIK/VETTÉK!

A 10 órás accesből 1,5 et tartsatok meg hétfőre a squad battlesbe, így nagy előnyre lehet majd szert tenni a játék kedden jön így 4 meccsel több lesz azon a héten nektek. Most toltam megin egy draft meccset és szomorúan tapasztalom, hogy online nem lehet odahivni középkezdésnél a második embert... pedig mennyi gólt lőttem a 17 ben középkezdés végigpasszolásból... Bár nem értem offline akkor minek rakták bele. A való életbe se mondja meg senki hogy legyen a középkezdés kezdve.

(#1172) Meghivott

Meghivott
(PH! addikt)

G. Jesust elvitték 26K-ért. Sick

(#1173) szupersanyi válasza ProgenXL (#1165) üzenetére

szupersanyi
(fanatikus tag)

Olcsóbb???? Nem pont, hogy drágábbak lesznek, amikor kijön a játék? Nekem az lenne a logikus, mert most még szinte senkinek sincs sok pénze.

(#1174) akooos válasza Geradossz (#1171) üzenetére

akooos
(PH! kedvence)

Jókor szólsz, hogy tartsak meg másfél órát ;] :O

A középkezdést onlineban én is szomorúan konstatáltam...

(#1175) ProgenXL válasza Meghivott (#1172) üzenetére

ProgenXL
(őstag)

Most nézem az árát piacon...Vajon mi kerül rajta ennyibe? kis idő és kb hozzádvágják a lapját. :DD

szupersanyi: biztos sok olyan lap lesz ami jóval olcsóbb lesz. Most még viszonylag kevés lap van piacon a játékosokból, plusz szerintem a többség most inkább pénzt akar szerezni kezdésre szoval igyekszik mindent többért eladni amíg lehet. Aztán lehet rám cáfol a játék. A rare gold szerződések viszont biztosan drágulnak így érdemes abból betárazni 200-250ért.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#1176) v-man válasza akooos (#1169) üzenetére

v-man
(senior tag)

Ja, ezt nem is gondoltam hogy mindenkinek más😊

XO: aviktorke

(#1177) MdewC válasza Geradossz (#1171) üzenetére

MdewC
(Topikgazda)

Ez nap jó híre, hogy nem lehet odahívni!

(#1178) Geradossz válasza MdewC (#1177) üzenetére

Geradossz
(fanatikus tag)

Inkább rossz hír azzal se értek egyet, hogy miért nem lehet ut-ben egyedi alakzatot csinálni. Elvégre ez egy szimulátor akarna lenni a rendes foci szabályai alapján, igazából arcade de most ettől tekintsünk el. A való életben se mondják meg senkinek hogy ne álljanak 10 en hátul. Nyilván nem ezt akarom csinálni de ezzel egy csomó kreativitást elvesznek az embertől, régen olyan jó alakzatokat csináltam. Majd ha a való életbe is lesznek ilyen szabályok, hogy nem lehet akkor legyen, de amíg a rendes fociban se a közép se ez nincs megszabva addig ne.

[ Szerkesztve ]

(#1179) MdewC válasza Geradossz (#1178) üzenetére

MdewC
(Topikgazda)

2 külön dologról beszélsz.

A közép kezdés az egyik legjobb változás a játékban, szánalmas volt a 17-ben, hogy minden 3. gól kick off glitch volt.

Az alakzat az más tészta, azt én is variálnám, ha lehetne.

(#1180) Geradossz válasza MdewC (#1179) üzenetére

Geradossz
(fanatikus tag)

Érdekes nekem sose lőttek középkezdésből gólt. Le kell védekezni. Én s előttem mindig de átlagba 5 középkezdésből 1 nél végig paszolgattam a két emberrel.

(#1181) MdewC válasza Geradossz (#1180) üzenetére

MdewC
(Topikgazda)

Én meg a dalai láma vagyok, de nem tudtam, hogy ekkora pro vagy. Bár ezek szerint Te lőttél sokat.

Hidd el, hogy ez sok embert megkímél az idegeskedéstől, végre egy lépés a fair play felé.

[ Szerkesztve ]

(#1182) veterángeri válasza Geradossz (#1180) üzenetére

veterángeri
(kvázi-tag)

Nem sok realitása van.

(#1183) ProgenXL

ProgenXL
(őstag)

squad battles-ről van már itt valami kis leírás? Nekem még nem teljesen tiszta. Még nem játszottam a trialba egy percet sem.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#1184) Geradossz válasza veterángeri (#1182) üzenetére

Geradossz
(fanatikus tag)

Be kell gyakorolni nem prosag kerdese. De ha a valos fociba nincs ilyen szabaly akkor itt se legyen. Ennyi erovel azt is kivehetnek h szelen elviszi bepasszolja kozepre es gol. Valaki feszt ezt csinalja ez is idegesito.

(#1185) MdewC válasza ProgenXL (#1183) üzenetére

MdewC
(Topikgazda)

Olvass vissza egy picit. ;)

De itt van: [link]

Hasonló lesz a ranking, mint a WL-ben.

[ Szerkesztve ]

(#1186) Mr.Rain

Mr.Rain
(senior tag)

Helló!

A Trialban megvásárolt Fifa pontok megjelennek egyszerre, vagy majd csak a megjelenéskor?

"Nincs megállás"

(#1187) ProgenXL válasza MdewC (#1185) üzenetére

ProgenXL
(őstag)

joh holnap megteszem :)
Mára ennyi.

Gunner for life

(#1188) dtrms válasza Mr.Rain (#1186) üzenetére

dtrms
(fanatikus tag)

Egyből ott vannak. Én már el is költöttem.... :D (PC)

(#1189) scholl

scholl
(tag)

megvan a 10 meccsem FUT-ban, de még nincs market accessem. gondolom akkor ez azt jelenti, hogy jővő hét pénteken

[ Szerkesztve ]

(#1190) Kristof_94

Kristof_94
(PH! kedvence)

Nyitottam PC-n egy Kane-t, szerintetek eladjam most vagy várjak vele? 3-4 volt a piacon.

(#1191) sz_abika

sz_abika
(PH! addikt)

Na nem is olvasom ezt a threadet, már látom hogy a makfaktor ugyanaz maradt. Aki 17ben is jokat nyitott, annak most is jól megy. Ez alapjan bele se kezdek. :D

PSN: xszabikax

(#1192) rvn_10

rvn_10
(senior tag)

Hello, Fut web appon kaptam 1 EA access, vagy origin acesst. Ez mi pontosan?

Gigabyte Z170-HD3P, I5 6600K@4Ghz@1,17V, 2x8 DDR4 Corsair Vengeance 2666Mhz, NZTX Kraken X61, Sapphire R9 390 Nitro, EVGA Supernova G2 750W, Samsung 850 Evo 128Gb, WD Blue 1TB, Phantes Enthoo Pro M Acrylic / Asus X552M+OCZ ARC100.

(#1193) gabigyerek válasza Kristof_94 (#1190) üzenetére

gabigyerek
(senior tag)

SZVSZ minden magasabb ratingű játékos ára el fog szállni, amint bejönnek az OTW lapok és azzal együtt az SBC-k, amikhez kelleni fognak.

PS4

(#1194) MdewC válasza rvn_10 (#1192) üzenetére

MdewC
(Topikgazda)

Ha Te sem tudod mit kaptál pontosan, akkor más honnan tudja? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1195) futre75

futre75
(újonc)

Sziasztok most néztem meg az Orosz Origin Store-t és ott az Icon Edition 3500 rubel, ami barátok közt is 15000 Ft. Az Oroszok ennyi engedményt kapnak vagy én néztem el valamit ? Ha van valakinek egy kis ideje ránézne, mert ha tényleg ennyi akkor én ott veszem meg a játékot.

(#1196) drachoHUN válasza rvn_10 (#1192) üzenetére

drachoHUN
(fanatikus tag)

Mez. Legalábbis én azt kaptam. Pedig nincs Accessem.

Forza JUVE!!!

(#1197) MdewC

MdewC
(Topikgazda)

Srácok?

A game play-ről is írna vki? Nem azt, hogy ilyen, meg olyan sz@r, az kevésbé érdekes, de legalább a demóhoz képest.

Online meccset játszott egyáltalán vki??? Mik voltak a tapasztalatok?

(#1198) Szigma70

Szigma70
(PH! addikt)

Srácok

Az újj mobil app nektek sem fordul el függőlegesbe?
Nálam tabon csak fektetve megy, és ez engem marhára idegesít 8 colon.

Jahh, és felülirta a 17et, pedig én még használtam volna. Ez miért jó így?

[ Szerkesztve ]

Ps4

(#1199) gabesz82 válasza MdewC (#1197) üzenetére

gabesz82
(senior tag)

Én játszottam (kár volt, mert gyakorlatilag már most elment a kedvem az egésztől)... az online meccs gyakorlatilag (nekem legalábbis) játszhatatlanul szar... másodperces inputlag, töketlen védők, kapusok gyakorlatilag dísznek vannak, a szerelések nagyon lassúak (konkrétan rányomok a szerelés gombra és 3-4 másodpercig ugyanabban a pózban marad a játékos, közben 4 passz elment már az ellenfélnél). ÉS ami nekem nagyon zavaró, hogy az egész játékmenet olyan zavaróan lassú és vontatott. Tehát egy szónak is száz a vége, szerintem rosszabb lett mint a 17 volt.

[ Szerkesztve ]

PSN: Morfologus82

(#1200) ludinho123 válasza MdewC (#1197) üzenetére

ludinho123
(tag)

FUT: Sokkal de sokkal élvezhetőbb mint a 17! Valaki írta, hogy ugyan olyan gyors lett... egyáltalán nem!
A demoval játszottam kb 6-7 meccset, lehet hogy picit gyorsítottak ahhoz képest, de közelébe sem ér a 17 gyorsaságának és ezt nagyon imádom, végre nem csak a sprint számít! :)

Nem lehet már őrült módjára futkorászni (persze a szituációtól függ, hogy egy sprinter érvényesül-e), sokkal többet számít a SKILL !
A nálam hátul lévő Höwedes és De Vrij gyorsasága nem túl acélos, főleg nem basic chemmel, de mindenkit meg tudok velük állítani... igen, Ronaldot is!
Jól helyezkedek és nagyon számítanak a védők stattjai, nem csak a acceleration és a sprint speed.

Ami még nagyon tettszett, azok a visszapasszok, beadások, átívelések. Végre lehet normálisan visszafele (16-os vonalához) is passzolni, mikor sokan vannak az 5-ös környékén és nem csak a kapus elé, ez a 17-ben elég gagyi volt.

A kapcsolatra idáig semmi de semmi panaszom nem volt, 8 meccs alatt nem kapcsolt szét, nem laggolt.

A labda fedezés nagyon hasznos lett, felérnek a társak egy egy támadásnál, így sokkal élethűbb szerintem.
Bacca 77-es sebességgel is rengeteg védőt megvertem már jó labdaátvétellel és jól időzített megfelelő csellel.

Talán ami negatív idáig nekem azok a kapusok... iszonyat gyengék néha! A 17-hez képest legalábbis jóval és könnyebben akasztasz nekik egy egy nagy dugót.

Összegzés: Természetesen sok mindenbe bele lehet kötni majd (főleg ha "elpatchelik" az egészet), de sokkal sokkal realisztikusabb, mint a 17 volt, a mozgás remek, a passzok is nehezebbek, főleg a hosszú passzok.

Engem megvett.

És itt a remek példa Gabesz82, mindenki teljesen máshogy éli meg az idei Fifát... :R :B

[ Szerkesztve ]

....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.