Új hozzászólás Aktív témák

  • Clapaucius

    tag

    válasz MdewC #1197 üzenetére

    FUT: Sokkal de sokkal élvezhetőbb mint a 17! Valaki írta, hogy ugyan olyan gyors lett... egyáltalán nem!
    A demoval játszottam kb 6-7 meccset, lehet hogy picit gyorsítottak ahhoz képest, de közelébe sem ér a 17 gyorsaságának és ezt nagyon imádom, végre nem csak a sprint számít! :)

    Nem lehet már őrült módjára futkorászni (persze a szituációtól függ, hogy egy sprinter érvényesül-e), sokkal többet számít a SKILL !
    A nálam hátul lévő Höwedes és De Vrij gyorsasága nem túl acélos, főleg nem basic chemmel, de mindenkit meg tudok velük állítani... igen, Ronaldot is!
    Jól helyezkedek és nagyon számítanak a védők stattjai, nem csak a acceleration és a sprint speed.

    Ami még nagyon tettszett, azok a visszapasszok, beadások, átívelések. Végre lehet normálisan visszafele (16-os vonalához) is passzolni, mikor sokan vannak az 5-ös környékén és nem csak a kapus elé, ez a 17-ben elég gagyi volt.

    A kapcsolatra idáig semmi de semmi panaszom nem volt, 8 meccs alatt nem kapcsolt szét, nem laggolt.

    A labda fedezés nagyon hasznos lett, felérnek a társak egy egy támadásnál, így sokkal élethűbb szerintem.
    Bacca 77-es sebességgel is rengeteg védőt megvertem már jó labdaátvétellel és jól időzített megfelelő csellel.

    Talán ami negatív idáig nekem azok a kapusok... iszonyat gyengék néha! A 17-hez képest legalábbis jóval és könnyebben akasztasz nekik egy egy nagy dugót.

    Összegzés: Természetesen sok mindenbe bele lehet kötni majd (főleg ha "elpatchelik" az egészet), de sokkal sokkal realisztikusabb, mint a 17 volt, a mozgás remek, a passzok is nehezebbek, főleg a hosszú passzok.

    Engem megvett.

    És itt a remek példa Gabesz82, mindenki teljesen máshogy éli meg az idei Fifát... :R :B

    [ Szerkesztve ]

    ....

Új hozzászólás Aktív témák