Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KISDUCK

    addikt

    válasz andrisbandi #6244 üzenetére

    Köszönöm mindenkinek a tippeket.

    A futásról nem akarok lemondani. A héten kezdtem kedden és pénteken délelőtt futottam 2,5km-t 10 óra után kicsivel és tetszett, leginkább az hogy elég jól ment. :) A keringés feltornászása miatt is akarok futni. Most módosítottam az edzés tervem, 2 hétre bontottam A héten 3 edzés nap B héten szintén plussz edzés nap után kardió/futás nap. Most úgy szeretném variálni, hogy csak B hét legyen, de lehet hogy túl megterhelő lesz. Csütörtökön például fekvő-plank nap volt. Most nehezeítettem a rásegítős fekvőt, hogy az off handet a parketta helyett feltettem kinyújtva az ágyamra. A vállam most eléggé meg lett fektetve kicsit fáj még. Ma pihentem holnap kéne húzódzkodni remélem nem lesz baj.
    Ja futás után nem zabáltam fehérje+ch-t se ittam az után. Most rendeltem esti fogyasztásra casein complexet, ha szerencsém van holnap már nálam lesz. A kalória számolás lesz a legnehezebb az biztos, de valahogy gatyába rázom magam.
    +Kipróbáltam a kenyai technikát amit emlegetettek, hát 2-300 méterig bírtam utána vissza sarokra. Úgy hazavágta a vádlimat. :D Egész héten izomláz volt benne.
    Ui.: hát futás előtt annyit eszek, hogy legyen valami a bendőmbe. Héten délutános voltam, reggel keltem 7kor egy ébresztő tejeskávé, majd 8kor kaja és 09:30 után bemelegítés kis intervallum kardió oszt futás, majd nyújtás.

    [ Szerkesztve ]

  • Rabbitf_24

    őstag

    válasz andrisbandi #6244 üzenetére

    "- A kajálás piálás terén drasztikus változtatásokat érdemes hozni. Pl ha kell; leszoksz a kenyérről, cukros italokról. Csak akkor érdemes ilyesmit enni vagy inni, ha komoly edzés után van az ember. Csak úgy, mert megérdemled nem.
    Éhezni nem szabad, mert azt tartalékolásra kényszeríti a testet.
    Húst és zöldségetet nyugodtan lehet enni. A burgonya és a rizs is jó, a hiedelmekkel ellentétben."

    Edzés előtt és után se szabad műcurkos italt inni, meg kenyerezni.... Ne hirdess már ilyen butaságokat...
    Életmód váltás lényege, hogy mindkettőt kidobod, és nem engeded vissza, hanem mással helyettesíted..
    A burgonya meg a rizs jó? :D :D Nézd meg a burgonya GI értékét, tipikus diétás kaja... :D A többiről nem is beszélve..

  • KISDUCK

    addikt

    válasz andrisbandi #6244 üzenetére

    A kalória bázishoz nem tudod véletlenül, hogy pontosan hogy számolja az edzést? Mert húzódzkodáshoz időt kér, fekvőhöz időt meg 3 nehézséget és leírás nincs róla.

Új hozzászólás Aktív témák