Aktív témák

  • Sanya

    nagyúr

    válasz (Kolombusz) #1 üzenetére

    mikor én kerültem a csatira, 3857-en voltak. ez nem nagy szám, de mielőtt kérdeztem volna valamit, akkor először keresgettem. az emberek lusták előre olvasni, mert sok a hsz. könyörgöm, akkorse nyisson mindenki egy új topikot, hohgy pistike szar gépe nem megy a venice 4678 mhz-en, meg a 127 gb fölötti területet nem látja az xp-m, meg új gép most raktam össze de nem megy by jozsika, vagy HELPPPP!!!!!!!!!!!! vagy a kreativabb: HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, de a legügyesebb: SEGÍCCSÉ MÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    egyszerűbb lenne, ha a regisztráció napján nem tudna hozzászólni semmihez, és kb 2 hétig nem is nyithatna új topikot. miértis? beugrik valahova, nem használja a kergetőt, mert ugye kb 30 mp altt megtalálhatod amit keresel, hacsak nem írod le szarul, és nyit egy új topikot. erre kb 4-en esnek neki teljesen jogosan, hogy barom kereső: mert nyitott egy teljesen felesleges topikot, te sem találnál meg semmit, ha 8 párhuzamos venice, vagy asus akármilyenalaplap topik lenne, vagy több 7800gtx/gt/x/t/g topikok.

    A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

Aktív témák