Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -NoVa-

    addikt

    válasz blueboi69 #86115 üzenetére

    Filozófiakérdés, részemről a beépített LCD vakító szar, ha egy konzolbaállított oled telefonhoz mérem a képét, amit sűrűbben upgradelek, mint autót.
    Szóval nekem a középkonzolon világító fotonágyú inkább hátrány, mint előny. Ebben valamelyik újabb renault nekem az etalon, ahol elengedték ezt a hülyeséget, és inkább alapból telefontartó van a rádió kijelző helyén.

  • zetor2000

    senior tag

    válasz blueboi69 #86115 üzenetére

    Szerintem az ilyen beépített egérmozi nem túl jó dolog, ha navigál is. Mert ezeken valami ügyes megoldás szokott lenni, hogy a térkép '"csak úgy" ne frissüljön, az gyári megoldás. Valami Nav'n'go, vagy ilyesmi megoldás szok' lenni, de nem minden okosság jó. Fordhoz valami ősöreg térképes valamit találtam már 1-2 éve is, amikor kerestek rajtam ilyet.
    Akkor már inkább 1200ért egy telefontartó, és egy valami olyan fejegység, ami nem navigál, de mondjuk USBről empéhármazik, vagy esdé kártyáról ugyanezt.
    Vagy egy 2dines, nem gyári, de kínai mindent is tudó navi, amire a... az okos GPS térképes megoldások mégis frissülhetnek. De egy töltőkábel, és Google maps, vagy Waze tutibb, szerintem akkor is. És emiatt nem húznak le a szervízben, meg ezek jóideig frissülnek, közösségi alapon van benne pár olyan, ami a beépített navikon sosem lesz.
    Szóval én a gyári navit ejteném az extralistáról, mint olyat. Inkább sokhangszórós nagyhifi. Vagy 4 felnire szerelt ellentétes időszakra való gumi. Vagy ilyesmi.

    Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

Új hozzászólás Aktív témák