Új hozzászólás Aktív témák

  • -NoVa-

    őstag

    válasz Jahno #95068 üzenetére

    Meisternek már írtam anno. 1 feltétel, 1 út, jóhogy nem jó szinte senkinek. Egy minimál döntési fát képtelenek felvázolni, ahol netán opciók közül lehet választani, saját helyzet szerint, és jó. Fenéket nem érdekel, hogy beoltottak most épp 3.5 millió embert, akiből egy sem vagyok én, kb 2.5 millió valóban nem rendelkezik még szinte semekkora, vagy csak enyhe valódi védelemmel, a maradék meg főleg egészségügyis, vagy öreg. Az érdekel, hogy egy év alatt nem dolgoztak ki protokollt. Semmire. Nem lehet tervezni egy-egy vállalkozásnak, mert nincs mi alapján, nincsenek középtávú feltételes tervek, semmi, csak propaganda. Aztán lehet példálózni, hogy X dolgot jól csináltak, de közben kiölik a vállalkozókedvet mindenkiből, a versenyképességet elpusztítják mesterségesen az adónkból pumpált pártközeli nagyvállalkozókkal, pont ugyanaz mint amit a baloldal már egyszer nagyon rosszul csinált a rendszerváltás után. De ez is bonyolult, meg kicsit kár belemenni, mert a vitakultúra már sárdobálássá silányult nála is.

Új hozzászólás Aktív témák