Új hozzászólás Aktív témák

  • blueboi69

    csendes tag

    válasz WiZARD #47444 üzenetére

    Most mi is szívunk ilyesmivel, de nem ennyire durva. Valahol szivárog egy fűtéscső a falban és felázott több fal is, kb 30-40centi magasságig. Vettem anyagnedvességmérő műszert, kimértem, eléggé kiakadt a fal alján.
    Ez így ránézésre nagyon durva ázás. Körbejártam a témát, nem tudsz mit csinálni.
    Vízzáró festék máshová vezeti a vizet. Lélegző páraáteresztő festék sem megoldás, ilyen szintű ázásnál szívás.
    Szóval tényleg költözés a megoldás. Ilyen szintű űzűsnál a gipszkarton is átázik hamar! Arról nem beszélve, hogy ha elkezd mögötte penészedni az mégrosszabb és még egészségtelenebb mintha így hagyod...
    Szóval nincs erre megoldás, az okot kell megszűntetni.
    Egy régi ismerősömnél is volt ilyen, csak ott ő volt a felső lakó. Segíített is volna, de idős nő lévén szakemberekre bízta, akik csak mégtöbb kárt csináltak, aztán megy a pereskedés. Évek óta...

    Egyébként a teraszburkolat nem nagyon kéne, hogy ezt befolyásolja. Gondold el, ha a fenti lakást nem veszi meg senki és burkolat nélkül áll, akkor is beázna? Ha meg szarul burkolt és a ház felé lejt az egész akkor meg baszódjon meg, az az ő hibája.
    Költözés. Nincs más jó megoldás itt.

Új hozzászólás Aktív témák