Új hozzászólás Aktív témák

  • hobizoli

    nagyúr

    válasz Jahno #36145 üzenetére

    tegnap lementettem egy notira egy Nokia Lumia 725-t :DDD
    tavaj november 25-n volt utoljara bekapcsolva a telo, mert azzal a datummal jelentkezett be, csak SIM kartya hianya miatt nem tudott datum/idot frissiteni, Wifi meg nuku
    HP notebook is vmi 6 eves, akksija 2013/12 gyartas, szoval a gep is hasonlo idoszakbol valo lehet, A4-5000 CPU, 4GB RAM, 750GB HDD, DVDRW, 1366x768... haaat nem sietett, de a legnagyobb nyug az akksi ido volt
    konkretan odebb szerettem volna rakni a notit az asztal masik felere, de ehhez ki kellett huzni a konnektorbol a toltojet, hogy bedugjam egy masikba
    arra viszont nem szamitottam, hogy az akksija az gyakorlatilag 0sec-s
    ahogy kihuztam a toltot, a gep sotet lett, meg az osszes LED is kialudt :U
    meg jo, hogy akkor pont nem ment masolas

    kerdeztem a juzert, hogy ez regota ennnnnyire zero szintu?
    haaat mar vmi elozo ev nyar ota ilyen, de lehet tavasszal is mar ilyen volt
    uhm, jajo
    Win10Home volt rajta, ment vele a mobilnet, de azert latszott rajta, hogy nem mai darab, ahogy pl scrollozza a index.hu-t is akar, vagy ahol sok aminacio van/volt, ott toredezetten ment a kep kicsit
    ja Win update semmi, viruskeregeto is vmi 2018-s definicios file-s megoldas

    kerdezte, mit lehetne vele csinalni, hogy vmivel patentebb legyen
    hat eloskorben egy uj akksi, meg talan +4GB RAM...meg azt a 750GB-s belso HDD-t atraknam egy kulso USB3.1-s hazba es bele a gepbe meg raknek egy 240-250GB-s SSD-t
    aztan amikor kiderult hogy ez a mutatvany kb 35k lenne, akkor aaa az sok

    de majd vesz masik notit 250-300k korul
    mondjuk nem ertem, ha az akksija miatt ezt is desktop replacement-kent hasznalta mar jo ideje igazabol, akkor miert nem azt vesz :DDD
    ebbe egy uj akksi, es ha vhova mennie kell, akkor elviszi magaval
    de igazabol ezt sem hordta el sehova egyebkent sem, meg igy az akksi miatt sem

    több drón kell ;P

Új hozzászólás Aktív témák