Új hozzászólás Aktív témák

  • Frawly

    veterán

    válasz qnadam #27350 üzenetére

    Hosszú távra kell, nem feltétlenül most 5 percen belül. Elsősorban virtuális meg retro gépeken lenne használva. Én nem Win retrózok, meg Windows is ritkán használok, akkor is Win10 alá nem megyek.

    De az is jó, ha most valaki a saját dobozos kulcsával letölti a Win7 lemezképet innen:
    https://www.microsoft.com/hu-hu/software-download/windows7

    Feltölti valahova, Google Drive, Onedrive, Sendspace.com vagy hasonló. Meg majd 2020 januárjában is egyszer. Aztán le lesz róla a gond örökre.

    Mondom, OEM kulcs, vagy Loader már lenne hozzá, onnan meg lenne oldva, csak ne az legyen, hogy régi MSDN-es lemezkép százszámra töltögeti le minden telepítéskor a frissítéseket. XP-n ez meg van oldva, ahhoz vannak kulcsaim is, meg ott a telepítők SP3-asok, és van nem hivatalos SP4 + PosReady csomag, meg PosReady 2009 Edition, szóval annál nem téma.

    Ráadásul magyarul kéne, mert angolból nem advanced a csávó, nem akar angol nyelvű Windowst, nem tudtam rábeszélni.

    Win7-hez is tudnék kulcsot keríteni, de csak OEM-et. Azt meg az MS oldala nem fogadja el, nem is értem miért, mert Win 8.1-nél meg Win10-nél nem kér kulcsot a letöltéshez.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák