Új hozzászólás Aktív témák

  • zetor2000

    senior tag

    válasz zetor2000 #139608 üzenetére

    #rumnapló

    Plantation Barbados Grande Réserve:
    Ízlik. Nem túl erős, de karakteres aromák vannak benne, kicsit olyan, hogy én még hagytam volna, hogy a színe sötétebb legyen, az egész meg "sűrűbb". Kicsit mintha híg lenne. Ereje van, íze, illata meg erősödhetne, de már "oké".
    Színe mint egy citromos tea, kellemes, nem zavaros. Illata finom, nem okoz maradandó élményt, nem tolakodó, de van, finom, gyümölcsös, mivel nem vagyok nagyon komoly szomelié, nem mondom meg, hogy melyik gyümölcs érződik. Nagyjából ez van az ízével is. Kicsit több pénzért van jobb, de ha csak ez van a lokál diszkontban, simán megvenném mégegyszer. Így, hogy vannak komolyabb, akár rumokra (is) szagosodott boltok idehaza, és szállítanak házhoz, már nem biztos, hogy nem inkább egy Daemon's Share-t vennék... 1-2 rugó már nem pénz, azt azért az "csak jobb". Egynek szerintem nem rossz.
    Jégen, meg naranccsal nem próbáltam, kólával se ittam még, de szerintem ezekkel teljesen vállalható. Ha vendéget várnál, és rumot szeretne, nem fogja kiköpni. :D

    Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

Új hozzászólás Aktív témák