Új hozzászólás Aktív témák

  • zetor2000

    senior tag

    #rumnapló
    Daemon's Share Rodrigo's reserve (9 éves, panamai cucc)

    Illatra kellemes, puncsos-mazsolás, némi vanília és dió.Nekem nincs túl jó szaglásom, de amolyan dióféléket érzek ki az illatából, meg enyhe narancsot. Ja, most melegen van, nincs jégen. Ehhez talán nem is kell...
    Színe mint egy tea, középbarna, átlátszó.
    Íze a Demon's Share előző - "mezei" verziójához képest - lágyabb, nekem édeskésebb, kicsit kellemesebb, mazsolás, de kicsit mézes is, fasza! Hosszan lecsengő.Amit írnak a csomagoláson, hogy grapefruit, csoki és fahéj, na, azokat én nem érzem ki, de lehet, hogy másnak azok jelentkeznek. Nekem inkább mézes-mazsolás, persze rum... koktélba semmiképp, magában, esetleg jégen. Ha nagyon olyan van, akkor mellé kóla, meg bele egy szelet narancs. Mármint a kólába. Ebbe szerintem semmi.
    Ár/értékben ezek a holmik szerintem nagyon jók, Don Papa ízek töredékből... :)(nekem ez az ízvilág jön be)
    Ezzel vigyázni kell, mert hamar el fog fogyni. Melegít rendesen. Forintban 14400 volt a palack, papír díszdobozban (már van némi törzsvásárlói kedvezményem), de szerintem megérte. Számomra "kő" íze van, egyet nehéz inni belőle, ha van még a palackban.

    Ajándékba javallott, olyannak, aki szereti a rumo(ka)t. Akár saját magának is adhatja az ember... :D
    Szerintem ebből majd lépkedek felfelé, még van asszem 2, egy 12 és egy 15 éves.

    Flor De Cana Gran Reserva no 7 egy későbbi alkalommal. Hazajött az is, de ezbzmeg...

    [ Szerkesztve ]

    Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

Új hozzászólás Aktív témák