Új hozzászólás Aktív témák

  • WiZARD

    addikt

    #építkezés #szomszéd
    Az egyik oldalon hülye a szomszéd, de nyugiban volt mostanság.
    Mára lenyomozott a másik szomszéd, most találkoztam vele. Végre megtalált, mert kiderítette hogy van 2 :Y kávézóm is, és a bejelentett lakcímemen nem tudtak rólam. (tény hogy onnan 2 hónapja ki kellett volna jelentkeznem)
    ~1 hete le van bontva a kerítés, mert most épül az új. Így szabadon be tudtak menni a telkére és ellopták a 3 barackfájáról a termést, amit ő 450ezerért tudna eladni. Nem tudja hova menjen, jogsegélyszolgálat, stb, gondolta inkáb először velem beszél. Ha adok 200ezret akkor el van rendezve az ügy.
    Neki a fia bizony a NAVnál dolgozik, most csinálja a doktoriját, a lánya meg zürichben az "Eszter Laudernél" közgazdász. Ők is mondták, hogy ne hagyja magát.
    Mikor lesz kész a kerítés? Mert így a szilva is veszélyben lesz. Mondom hát mi is szeretnénk hogy mihamarabb költözni tudjunk.
    Miért? Beköltözünk? Hát akkora ház épül ott úszómedencével, hogy azt hitte szálloda lesz. :W Mondom jah 150m2, meg egy gödör a kertben.
    Végül hogy lerázzam, mondtam hogy hazajövök a jogász feleségemmel megbeszélni :D

    Szerintem mehet a jogsegélyszolgálathoz.

    Pedig a férje korábban tök normális volt, azt mondta csináljunk amit akarunk...

    Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

Új hozzászólás Aktív témák