Új hozzászólás Aktív témák

  • zetor2000

    senior tag

    válasz FőDudu #11109 üzenetére

    Szerintem az is bzui, aki ilyet vesz, meg ennyiért.
    Nem a high enddel van a bajom, de hogy valaki a rendes, jó minőségű kínai meg a VdH vezeték közt meghallja a difit, szerintem festi magát. Pláne, ha látatlanba megmondja. Szép-szép, de mi a difi a PCm tápkábele, és a 300€ tápkábel közt?

    Merthogy a McIntosh csöves végfok, és a Sherwood integrált végfok közt van difi, az a felépítéséből, és a kivitelből is látható. Ez nyilván idukálódik az árban is. Eleve más a széria, meg a technológia. Az egyik manufaktúrában készül, félig kézzel, a másik meg ipari mennyiségben, gépiesített összeszereléssel, cirka 0 minőségellenőrzéssel. A mekintoson megmondják, hogy "Bélabá" mit forrasztott, meg látni is esetleg, hogy az kézi, a másik meg totál ipari vacak. Itt természetesen kijönnek a különbségek, még egy átlagos hallgató számára is. De hogy egy ilyen összekötő kábelnél... pláne, ami volt ~1000 poszttal előrébb, hogy az aranyozott optikai kábel is feláras, mert kevesebb a jitter vagy mi... :)
    Szóval ezek szerintem a tehetős hozzánemértők lehúzása.

    Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

Új hozzászólás Aktív témák