Új hozzászólás Aktív témák

  • Tarka

    tag

    válasz bdav #280 üzenetére

    Figyelj a mostani erettsegi sztem nem lesz nehez(kiindulva a tavalyibol, ui. akkor erettsegiztem es minimalis tanulassal jo lett...mondjuk 4 ev alatt meg lehetett ezt tanulni:) ) Az erettsegi szunet azt hiszem Hitman 2vel vagy Thief 2vel ment el(na meg nehany hazibulival). Engem tavaly fel is vettek fizikusnak de az elso fel ev vegen otthagytam a fenebe mert bar a gyakorlati jegyeim megvoltak, nem volt kedvem vizsgara tanulni. Foleg a ''Bevezetes a veges dimenzos vektorterek elmeletebe'' c. tantargybol. Na az egy borzalom: mátrixok, permutaciok, mindenfele vektorter...bloaaaa...masodrendiu hiperfeluletek, Bolyai-Lobacsevszkij fele geometria...mindezt egy ev alatt amikor a matematikusok is , ha jol tudom 2 evet kapnak ra. Hiaba voltam 4es ebbol a tantargybol (marmint gyakorlaton) az elmeletbol semmit nem ertettem annyira elvont volt.(Jellemzo h a gyakorlat sokkal konnyebb mint az elmelet) Aztan meg visszahallottam h szinte mindenkit (hacsak nem mindenkit) atengedtek a vizsgakon, mivel 10en voltunk osszesen...nekem igy nem kellett diploma. Most meg jelentkeztem közgazra...ez vmivel gyakoraltiasabb.:)

    ''...avégből születtünk erre a világra, hogy lopjuk a napot....nehogy elhigyjék az ellenkezőjét....'' [I] Kurt Vonnegut [/I]

Új hozzászólás Aktív témák