Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • i2k

    senior tag

    válasz FunPro #142305 üzenetére

    Lehet, hogy ellenkezőleg megy át, de nem vagyok sértődékeny, csak riposztoltam, és szóvá tettem, ami történt. Nincs harag. Részemről biztosan.

    Én érzelmi síkon közelítem meg ezt a szórakoztatóipart, mert hát személyes szórakozásomról volna/van szó, ugye.
    Kikapcsolódni akarok a hétköznapi monotonitásból, a shitstormból, ami mindenhonnan árad a negatívitizmussal, pesszimizmussal, vagy a sokszor indokolatlan hurrá-optimizmussal, faj/népgyűlölettel, háborúkkal, mesterséges infláció-okozta elszegényedéssel, áremelkedésekkel, neofeminizmussal, bevándorlókkal, és kedvenc(cé vált) filmjeink/sorozataink/hőseink kiherélésével, leváltásával, átszínezésével, nemműtétjével.
    Számomra a film/játék azt jelenti, hogy pár órára mindez eltűnne...

    ...helyette már ide is befészkelte magát az, amit eddig vázoltam. Szép, hogy mérgessé válok emiatt? Nem. Ignorálnom kellene, mint egy türelmes felnőttnek. Csak épp a türelem fogyott már el.
    S szerintem, a világ nagy része is így van ezzel.

    Értem én, hidd el, hogy konformista, elfogadó, megengedő, elfogadó módon állsz TE is, mások is ehhez/ezekhez a témakörökhöz, mert hát miért is ne -- ahogy írtam a türelmes felnőttet ugye --, legyen minden a világban, miért is ne férne bele egy homoszexuálissá avanzsált fekete James Bond is a filmvilágban, fekete törpillák Tolkien világában, vagy egy férfiasan kismellű Lara Croft is a játékiparban, vagy...
    Beleférne.
    Régebben bele is fért ilyesmi!
    Hirtelen:
    A Predator (Arnie) után kaptuk Glover főszereplésével a 2. részt. Senki sem ment szétverni a székházat, mert -- a maga nemében -- király folytatás volt! (még mindig lúdbőrös vagyok a terembeli jelenetre gondolva).
    Egyébiránt az indiános predátort (Prey) nem azért utáltam, mert indián nő volt a főszereplő, hanem azért, amiért az lett, és ahogyan le lett kicsinyelve a ragadozó -- neten a címet védők azzal próbálkoztak, hogy hát bébi predator volt...
    Sorolhatnánk az analógiákat.

    Szóval, szépen lassan egyre több és több torkig lévő emberektől írást lehet majd mindehol olvasni -- ugyanakkor számos ezen változásokat üdvözlőt is = game/movierant oldalakra ne menj fel, ha jót akarsz magadnak.
    Én már torkig vagyok azzal, ami folyik.

    Lehet, hogy az "Prince" of Persia 2,5D játék jó lesz -- legyen! Csak tessék megérteni a PoP és más megerőszakolt sorozat rajongóit is, amikor véleményt nyilvánítanak - még ha történetesen nem is tapsikolva. :B

    A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

Új hozzászólás Aktív témák