Új hozzászólás Aktív témák

  • sagem

    addikt

    válasz Hokunda #65088 üzenetére

    Az a hivatalos oldal!:) Viszont ott sem írnak (vagy legalábbis én nem látom) semmit az akcióról. Nem olyan régen volt akciós gőzön, s biztos lesz még pl. a tavaszi vásárkor.

    Ha Steam akciózza, akkor érdemes brazil tradertől is vásárolni, TF2 kulcsokért cserébe, mert jóval olcsóbban kapod meg, Steam gift formában, teljesen legálisan, a játékon nincs régiókorlát, nem kell vele trükközni. Illetve az Amazon is követi többnyire az árakat, csak ott dollárért tudsz vásárolni, ami szintén kedvezőbb.

    Szóval mindenképpen várj amíg a Steam akciózza, s akkor lesz egy csomó jó lehetőséged a vásárlásra.

    szerk: megtaláltam az akciót amit említettél :) http://uk.download-store.sega.com/shop/football-manager-2014/ - ez a hivatalos honlap, innen nyugodtan lehet vásárolni, viszont mivel fontban van ez még így is eléggé drága szerintem, várj egy Steam/Amazon akciót, s olcsóbban megkapod :)

    [ Szerkesztve ]

    „Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

Új hozzászólás Aktív témák