Új hozzászólás Aktív témák

  • Caps_Lock

    csendes tag

    Sziasztok ! Epson ? Piros-Zöld villogás ? Old meg a problémát othon és ne vidd szervizbe !
    Ismerös a hiba. Én fél év után most jöttem rá a hibamegoldásra. Nekem c43Sx em van és ugyanezt a problémaát észleltem rajta. Szétszedtem a gépet és a hátuljában van egy tintagyüjtő vászon amit kiszedtem és kimostam :-) a kezem 3 napig fekete volt de megérte...
    Most olyan mintha eredeti lenne 1 csepp tinta sincs benne. Jah meg szétszedtem a tintapatron alat lévő "edényt" az is kitisztítottam tintamentesre és egy kicsit még azt az izét is letisztitottam amiben a tintapatronok vannak. Összeraktam igaz a hibát ugyanugy jelezte de letöltöttem a SSC-t. Hú ezzel vagy 3 orát szenvedtem mire sikerült "lenulláznom" a számlálót. De még mindig semmi javulás. Kikapcsoltam mérgembe a gépet, a nyomtatót meg feltettem a szekrény tetejére. Másnap reggel felkeltem levettem a nyomtatót és bekapcsoltam ekkor a hiba nem jelentkezett :-) Megjavult !!! Lehet hogy a magaslati levegő tett vele valamit ?! :)
    Nah mindegy az a lényeg hogy megjavult. 1-2 csavart kihagytam belölle + 1-2 helyen eltört de ez nem számit...
    Jah 1 nyomtatás elött vagy 3 szor meg kell tisztitatni a tintafejeket mert nagyon nehezen kezd el nyomtetni.
    Ui.: utángyártott patronnal használom... Azota már fotot is nyomtatott :)
    Sok szerencsét nektek is ! Javitsd meg othon mert nem éri meg szervizba vinni ott ez a hibamegoldás kb. 7000 Ft- lett volna ( megkérdeztem )
    06-70-192-21-12
    Üdv mindenkinek : Caps Lock / Félegyháza /

    Caps

Új hozzászólás Aktív témák