Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz GerykO #8450 üzenetére

    Tényleg nem tudom mi lehet a gond. Amit felsoroltam vga-kat nekem egyikkel sem volt ilyen.
    Mármint ha nem clone módban, hanem extended desktoppal használtam akkor mindig függetlenek voltak a felbontások és mindig jó volt a képarány is. Épp ez lenne a lényege.

    Tehát ahogy a win display properties-ben vagy a vga driverben (egységesen) megjelenik, pontosan olyan az elrendezés, és az egymáshoz viszonyított helyzetük is. A képarányok pedig teljesen rendben vannak.

    pl:

    1-2 schotot vagy képet nem tudsz felrakni magáról a képernyőkről ill a beállításokról? Hátha meg tudjuk oldani mégis... ?

    Más: XBMC topic nem nagyon pörög úgyhogy felteszem itt a kérdésem, hátha előbb lesz válasz:
    Film scrapernek a port-hu-t használom és frankón megtalál mindent, úgy hogy 1 könyvtárba vannak ömlesztve a filmek külön könyvtárral filmenként.
    A sorozatokra a TVDB scraper van beállítva, itt viszont nem megy minden simán. Csak úgy megy, ha sorozatonként minden könyvtárra rányomom a tartalommegadást. Nem lehet valahogy megoldani, hogy itt is 1 dir legyen csak és amit alámásolok azt felismerje?
    Valahogy így:
    Sorozatok/A sorozat/...
    Sorozatok/B sorozat/...
    Sorozatok/C sorozat/...

    És ebből csak a Sorozatok könyvtárra kéne tartalommegadást adni.
    A ... részen ahogy észrevettem kezel bármilyen struktúrát, azzal már nincs gond. Ha ömlesztve vannak a Seasonok és részek úgy is megtalál mindent, vagy ha könyvtáranként vannak Seasonok és azon belül részek, az is megy. (Talán még részenként is lehetnek alkönyvtárak).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák