Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balinov

    félisten

    válasz kovasz #1447 üzenetére

    1.Akkor magad is szereted,nem? :U
    2. atuci nem a barátom,csak igaza van.
    3. mivel elkezdett érdekelni a htpc téma, ezért vettem a fáradtságot és elolvastam a topikot az első hozzászólástól. Lehet,felületesen olvastam,de csak nemrég találkoztam ''építő jellegű'' hozzászólásaiddal.
    4. vannak nálam nagyobb szakértők is itt,akiknek egy közösség ismerte el a témában nyújtott munkáját, itt elsősorban bencee DIY konyhai számítógép,és hasonló projektjeire/topikjaira gondolok,amit a topikokban kellőképpen dokumentálva tárt a nyilvánosságra.de írhatnám Rólandot is,akinek cikke a logouton is olvasható
    5. te még arra sem vetted a fáradtságot, hogy a vitás kérdéseket tisztázandó hivatkozásokkal, szakmai cikkekkel támaszd alá mondandódat.
    6. nem vagyok én sem 12 éves ill. maszturbáljon az,akinek nem jutott pi*a
    7. remélem,mihamarabb viszontlátunk értékes szakmai hozzászólásaiddal eme topik keretein belül.
    üdv
    Balinov

    6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

  • atuci

    senior tag

    válasz kovasz #1447 üzenetére

    Na álljon meg a ló!

    Én egy rossz szót nem szóltam rád, csak jeleztem feléd, hogy ha már ide írkálsz, akkor talán úgy kellene fogalmaznod, ahogy illik egy - hangsúlyozom - szakmai fórumhoz, ami számommra azt jelenti, hogy van időm, lehetőségem a mondanivalóm megszerkesztésére, lektorálására. Nem alázásnak szántam, hanem figyelemfelhívásnak.

    Azért nem privit írtam, mert hasonló reakciót vártam, mint amit megtettél, vagyis magasról lexarod a másikat, igazad csak neked lehet. Legyen így, ha neked ez kell.

    Egy bő húszassal elmúltam már 12 éves, de ez gondolom rólad is elmondható (ha már ennyire személyeskedünk). Semmi közöm/közöd a másik korához, engem speciel nem érdekel, vannak olyan tizenéves ismerőseim, akikkel érdemes beszélgetni, de sajna vannak elég sokan a náluk jóval idősebb korosztályból, akikkel inkább nem állnék szóba.

    Írtad, hogy már régi motoros vagy ezen fórumon illetve ezen területen. Szerinted csökken a színvonal. Akkor kérlek tegyél érte valamit, növeld a PH! színvonalát azzal, hogy értelmes hozzászólásokat írsz, ha valaki kérdez vagy kritikát fejez ki feléd, akkor válaszolj rá, ne megsértődj.

    Nekem nem ez a szakmám, én mindíg autodidakta módon tanultam az informatikát, saját magam erejéből illetve mások tapasztalataiból, segítségükkel.

    Ha erre is hasonló választ kívánsz adni, mint az előző hsz-omra, akkor kérlek kíméld meg a többieket, és ne tedd.

    Köszönöm!
    Attila

    mod: Már megint elfelejtettem off-ba tenni.

    [Szerkesztve]

    Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

Új hozzászólás Aktív témák