Új hozzászólás Aktív témák

  • cabala1

    tag

    Sziasztok!

    Gondoltam bejelentkezek, mivel már 2 hónapja tolom az "új" Elite-t. Öreg szaki vagyok, akinél szerintem nem sokan játszhattak annó többet C-64-en Braben bácsi játékával. Lave-n születtem, az oviban Thargoid volt a jelem, közgazdagási suliba Isinor és Quitiri útvonalon jártam (Computerrel és Furral kereskedtem), illetve még Zaonce volt a kedvenc kikapcsolódási helyem. Elég hamar Elite lettem és minden egyes "Well Done Commander"-nek úgy örültem, mint majom a farkának, még azután is, hogy szinte már mindent elértem és ugráltam a galaxist körbe-körbe. A dokkolás volt a kedvencem - és imádom mind a mai napig dúdolni a kék duna keringőt.

    Jelenlegi állásom: ~1mrd Credit, Trade-ben már Elite (kell a pénz hosszú távon a kondára), Competent harcban (még csak Nav beacon-öknél rendőrösködök, gyakorolnom kell a FAOFF-ot és még elég sok hiányosságom van). 4 hajóm van, mind specializáltam és mind Python: egy nagy ugrásra (töküres, engizett FSD + Fuel Scoop ~45ly), egy harcra (pajzsok, fegyverek, hull-erősítéssel), egy bányász és SRV-s felfedező, illetve egy kereskedős (maxig húzva 288 cargóval se pajzs se fegyverek). Kézzel nem dokkolok, hagyom, hogy a computer csinálja, mert néha fel is kell állni a géptől inni-enni.

    Szóval sziasztok! :)

    Cabala

Új hozzászólás Aktív témák