Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MittuDomain_

    őstag

    válasz MittuDomain_ #63364 üzenetére

    Wuben L60.
    Srácok, ez döbbenet. Egészen konkrétan nem találok szavakat.
    Ma. Meghozta. A UPS.
    5 napot futott. Tény, hogy hiába Kínából rendeltem, Olaszországban adták fel. De akkor is durva. Hogy érte ez meg nekik?
    Itt a tracking. Előbb felvitték Nürnbergbe, és onnan csorgott vissza, de így is pozitív kiakadás.

    Viszont a lámpa:
    Hát, nem hiszem hogy lesz több zoom-os. Maga a zoom része oké, szépen vetít - semmi kocka - és tényleg komoly differencia van a két végállás között. Viszont a zoom tekerés annyira szorul, hogy többször a tailcap-et tekertem meg. Na, ezzel is vannak gondok. A zárókupak menete végig vezeti az áramot, nem eloxált, így nincs hardveres lock. Maga a zoom mechanizmus két végállása között sokat kell tekerni. Ez egyrészt jó, mert finoman állítod, másrészt jelenleg túl sok az idő a végállások között. Aztán lehet ha bekopik, jó lesz.

    A nyomógomba nyúlós, nincs az a határozott félig benyom, visszaenged érzés, mint akár egy Convoy-nál, pedig az sem a megváltás minőség. (Én személy szerint pozitívan állok a Convoyokhoz, jó értelemben igénytelen, szerelhető konstrukció, jó alkatrész ellátás.)

    Összességében, maga a koncepció nem halálra ítélt, de csinált ennél jobb lámpákat a wuben (az e05 továbbra is profi szerintem), ezt ők alibizték el.

    Nagyon kíváncsi leszek a ti véleményetekre is, ha megkaptátok.

    Si tacuisses, philosophus mansisses.

Új hozzászólás Aktív témák