Új hozzászólás Aktív témák

  • Gargouille

    őstag

    válasz gyapo11 #51186 üzenetére

    Lehet hasznos meg haszontalan is. Ha például nekem fix fényerőre van szükségem mert mondjuk szerelek és ide-oda mozgatom a fejem 3 rack szekrény közt, a lámpa meg nekiáll lekövetni halványul-világosodik akkor az kifejezetten zavar. Majdnem 30 éve használok fejlámpát (régen barlangászat végett, utána már csak outdoor tevékenység, illetve szerelés miatt), soha nem merült fel bennem ez az igény. Ahogyan a hővédelem sem. Szerencsére nem is veszek olyan lámpákat amikben van ilyen, helyette olyanjaim vannak amik nem melegednek túl. Az S2+ lámpáim is 4x driveresek, ha nagy fényerő kell akkor eleve nagyobb lámpát vennék, nem valami "marketinglumenes" kicsi csodát, ami 3 másodpercig bírja aztán elkezd töredékére halványodni. :)

    Engem ezek a fajta automatizmusok idegesítenek, zavarnak ezért kerülöm őket. Nem mondom, hogy másnak nem lehet hasznos, de nekem inkább negatívum egy lámpában az ilyesmi.

    Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

Új hozzászólás Aktív témák