Új hozzászólás Aktív témák

  • 5-ös kezelő

    senior tag

    válasz Monyos #28880 üzenetére

    Nekem mind működik, de csak ritkán használom őket. Fénye elegendő, ha bedöglik, veszel másikat - de általában csak hibás forrasztás /fordult elő nálam eddig, az sem ennél, hanem a Police-nál/ a gond. Egy próbát megér. Amit linkeltél, olyanom is van. Kisebb a fénye /régi izzós lámpákhoz képest persze fényár :))/, de megbízható, sokat passzoltam el ebből a típusból - minden ismerősömnél működik. Nyilván a profik a márkásabb lámpákat javasolják, de én jobban szeretem strapára az olcsóbbakat - bár van nekem is pár S2+ meg C8-as Convoy. Linkelt töltőt is ismerem, de csak piacos akkuhoz való - és ne legyen éghető anyag a közelben, ha töltesz vele. Bár gond esetén elolvad a töltő belsejében egy vékony vezeték, nincs tűz többnyire. Szóval ésszel, vagy egyáltalán nem. Vander t6-os nekem bejött, a vékonyabb csak akkus társa minden nap a zsebemben van készenlétben. Ha pénz nem érdekes, vegyél S2+ lámpát, jó akkut és töltőt. Ház körül elég az ebayes - szerintem. Ha nem válik be, keveset buksz, vagy a szomszéd átveszi boldogan árában.

    Pocoxx : Volt ilyenem, igen gyenge a fénye. Max. éjjel a szobában tudod használni, kidolgozásra is gyenge.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák