Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bandit21

    addikt

    válasz Shadowbull #8541 üzenetére

    Nincs Teslam. VW id3-am van. Meg egy Kodiaq.

    Ha mindenki Teslafan aki szerint nincs itt helyed önmagában azért mert egy friss, e autóval ismerkedőnek olyan véleményt írsz gyakorlati tapasztalatok nélkül amiből egyértelműen kiderül hogy meglep:
    -Hosszabb útra 100% al indulunk
    -Ilyenkor út közben előfordul hogy 80 % fölé töltünk
    -És nem, nem megyünk kamionok mögött 100-al

    akkor sajnos nem velünk van a gond.

    A felsorolás utolsó elemét egy Tesla -ra mondtad de tőlem aztán mondhattad volna Velorexre is.
    Egyaltalan nem érdekel hogy szereted vagy sem a Teslat. Én nem szeretem mert Musk úr szerintem olyan elvarázsolt hogy az X re /Twitter/ fordított pénzből lehetne sokkal jobb is a Tesla és sajnos rossz fenyt vet közülük pár arrogáns az egész e autós csapara.

    De.

    Mivel tudom hogy a nagyon sok e autó közül nagyon sok a Tesla ezért tudom hogy mint termék szerencsétlen autó se arról nem tehet ki gyártja se arról kik használják. Akik között amugy sokkal több a jó fej mint a nem.
    Ezért én nem mondok rá rosszat, mert pár apró elemből álló rossz érzés igazából csak értelmetlen düh. Nem pedig vélemény.

    Ha Tesla fan vagyok akkor Leaf Niro ID 3-4-5 Buzz ev6 ionoq 5 stb stb fan is vagyok.

    Leginkább hülyeség ellenes vagyok. Nem tudom Nálad mitől szakad át néha a gát és jön az inger hogy tanácsot adj valamiről amiről nem tudsz.

    Félrevezető. Ez nem tetszik.
    Berelj egy Teslat egy hétre mellé egy bármi mást és írj róla 3 oldalt. Imádni fogom, érdekelni fog. Ez amit tolsz ez nem. Ez a kisebb baj de ha 1 ember is azért megy félre mert elhiszi hogy manapság egy átlagos e auto kizárólag 2 db feloras töltéssel tud menni 600 km-t akkor az gáz. Ebből lesz az e autó fórumon olvastam c. történet. Aztán majd meséli másnak hogy de itt írták nyilván olyan írta aki... Nem nem olyan írja. Rendszeres visszatérően a hülyeséget. Pláne idegesítő ha a hagyományos autók motorja ügyében szakember vagy. Rohadtul érdekelne hogy mit mondasz abba a témában.

    regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

Új hozzászólás Aktív témák