Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • biker

    nagyúr

    válasz Shadowbull #3964 üzenetére

    irányjelző, kormánymozdulat, gáz, ennyi. Ha nem megy, irány a tanfolyam.

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

  • Bandit21

    addikt

    válasz Shadowbull #3964 üzenetére

    Szerintem total félre értette mindenki amit írsz, sőt a kérdező is utóbb írta, hogy nem hobbiból megy 70 el hanem kanyargós ismeretlen úton.

    Én egyetértek Veled abban, hogy a forgalom ritmusát (nem Téged engem egyedül hanem egy 10 autóból álló sort ahol mindenki menne 90-105 közt belátása szerint) csupán spórolás miatt veszélyes 70 el feltartani.

    Mert lesz ott a 10 ből 3 aki nem foglalkozik ezzel, 5 akit zavar és 2 aki idegbajos módon elkezd ott is előzni ahol nem lehet.

    Mi szerintem abba az 5 be tartozunk aki ha lehet, megy amennyivel lehet mert dolga van. És zavar is ha ezt akadályozza valaki.

    Viszont attól még hogy zavar én sose kezdtem még meggondolatlan előzésbe. Sose fekeztem be utána a lassú előtt nem nézek rá nem mutogatok szépen index el be megyek elé és haladok tovább.

    Viszont az a 2 barom aki tényleg ki is fejezi az idegességet az veszélybe fogja sodorni a szembe jövőt és a sorban haladókat is.

    Engem ez zavar.

    Más spórolása miatt nem szeretnék meghalni.

    Hányszor jött már szembe előző autó velem úgy hogy hárman voltunk egyszerre az úton.

    Hányszor kellett satut nyomni hogy épp be férjen elem aki már nem bírta és elkezdte előzni a sort.

    Hányszor kaptam büntető féket a pályán mert 125 el mentem egy sorban a belsőben mert amúgy 135 ről előtte nekem kellett satut nyomni mert a 110 el kamion mögött csorgo bármiféle gyorsítás nélkül vágja ki a belsőbe a kormányt (sokszor nevelő célzattal mert úgy gondolja gyorsan jövök és a 130 a megengedett sebesség tehát ha GPS szerint annyival megyek akkor én vagyok a gyilkos és azzal akar jó útra terelni hogy 110-125 ig fel perc alatt gyorsít már a belsobe előttem.

    Én ilyenkor se szoktam se villogni maximum az anyukáját szidom hogy miatta lesz hullámos a fék tárcsa.

    Viszont aki közbe engem 150 el utol ér azt hiszi én szórakozok vele ezért abba a bő követési távolságba amit tartok jobbról vagodik elém és rögtön büntető fékez is.

    Mindezt azért mert azt hiszi épp nézelődok és sporolok.

    Úgy gondolom tehát a két véglet miatt akik az autósok 20% a kb, kerul bajba a maradék 80%.

    Van spórolós meg a minden áron sietős.

    Hozzá teszem ha én 135 el megyek ugyanannyit nézek hátra mint előre és szinte sose villog le a 150 el érkező mert jó előre meglátom, és indexelve kifelé jelzem neki hogy az első alkalommal ki fogok menni 2 kamion közé ha az komoly fékezés nélkül megoldható.

    regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

Új hozzászólás Aktív témák