Új hozzászólás Aktív témák

  • BrandonXXV

    aktív tag

    Én ezt a mindent is tapis kijelzőre teszünk dolgot kezdem nagyon ellenszenvesnek találni. Persze, vannak benne jó dolgok is, meg hasznos funkciók. De, pénteken mentem tesztvezetni 1 órán keresztül a Tesla Model Y-t. Vegyesek a tapasztalatok vele. Sok dolog van, ami tetszik benne, mint praktikus megoldás, azonban ez a nagy tablet... Nyilván megszokás kérdése és rááll az ember keze, tuti kényelmes is lehet, ha megtanulja a felhasználó. Én viszont azon vettem észre magam, hogy sokszor nézegetek rá, ha állítgatni akarom menet közben az alap funkciókat is és már mentem is ki a sávomból. Abszolút nem érzem biztonságosnak, de én maradi vagyok (ezek szerint).
    Nyilván ha hozzám vágnák elfogadnám, de 17-20 millát nem adnék érte az tuti.
    Régebben volt olyan fétisem, hogy minél több fizikai gomb volt egy autóban, annál jobban tetszett :) (Knight Rider fíling?!)
    Szóval saját szubjektív véleményem, hogy lehetnének úgy is modernek, innovatívak, hogy nem csak és kizárólag betesznek egy tabletet, azt jónapot.

Új hozzászólás Aktív témák