Új hozzászólás Aktív témák

  • sith7

    nagyúr

    válasz persil #2132 üzenetére

    Nem tudom, tényleg frusztráló, lementem délre , ahogy javasoltad, előtte néztem térképet, látta egy helyet, ahol van egy staff. Mig odaértem, belefutottam pár enemy csapatba, a legjobb az volt, amikor menekülés közben, még mást is magamra húztam

    Jó pár halál után meglett a staff, de ez nem játék, hogy egész idő alatt menekülnöm kell minden elől, mert agyoncsap :(

    Meg ez az open world is ... áldás is meg átok is egyben, néha olyan össze-visszának érzem az egészet
    Az elején, ahol volt a katonai tábor, arra mutatott a sárga nyíl, ami elvileg a story vonal

    Lementem délre, ott is van story nyíl .... most ilyenkor mi van ?
    Mindegy merre, mindegy milyen sorrendbe megyek, néha belebotlok story küldetésbe ?

    Nézem a térképet, tele van barlangokkal, oda kapásból be se megyek, mert esélytelen

    Az egyik legnagyobb baj, hogy este 9-10 előtt nem tudok nekiállni , akkor meg már sok türelmem, kedvem nem mindig van

    A varázslás is olyan lassú, körülményes, a legjobb, amikor próbálok gyorsan "lövöldözni", aztán a már megölt, és éppen eleső ellenfélbe csapódik bele a második lövés is ... a mana meg ugye fogy :W

    Ezt se értem, feltölteni csak úgy tudok kulacsot, hogy a tábortűznél pass time, de akkor mire visszamegyek, él mindenki újra :F

    Nem tudom .... azt mondod 20-30 szintet lehet észrevenni, addig 32135x meghalok mire eljutok

    Varázslót hogyan éri meg szintezni ?
    Mindent az int - re, vigor - ra , mind - ra ?
    Milyen elosztásban , körforgásszerűen ? 1-1-1 ?

    Lehet kellene kezdenem egy nem varázslós karaktert , ezt meg hagyni a fenébe ... :F

Új hozzászólás Aktív témák