Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pöttön

    őstag

    válasz Frawly #5911 üzenetére

    Értem. Köszi a tanácsot!
    Első sorban úgy is letesztelem az m5950-el hogy futnak e rajta a kiszemelt játékok.
    Nincs nagy elvárásom, a legnagyobb gépigényű játék az talán a Borderlands 3.
    Ennél nekem már az is tökéletes ha elindul 720p low-mediumon beállításokkal stabil 30-as fps-el.

    Ha viszont ezt nem hozza akkor valószínűleg belevágok majd ebbe az egpu-s történetbe, egy gtx950-960 körüli kártyával akkor.

    A kilógó kábel, meg a laptop szétbontása engem kicsit se zavar.
    Meg menet közben én nem akarom ki-be dugdosni az egpu-t.

    Ha belevágok akkor nekem csak az a fontos hogy stabilan mennyen és hozza a kívánt + extra teljesítményt. Felhasználás terén én úgy használnám gyakorlatilag mint egy asztalit.
    Kikapcsolt állapotban összeszerel, bekapcsol, használ. Ha lanparty lenne akkor meg kikapcsolt állapotban szétszed a helyszinen összerak, bekapcsol és használ.

    A lényeg számomra a helytakarékosság, cuccolásnál megspórolnék egy monitort, meg egy billentyűzetet.   

    Ha nagyritkán használnám laptopként akkor egpu nélkül , ha kell akkor lógó kábellel, csak az intel gpu-t használva nyaralásnál pl böngészésre, meg fotók másolására.
    Gondolom ez nem akadály. 

    Melyik tud nagyobb sávszélt? Az expresscard-os megoldás, vagy a mPCIe?

    [ Szerkesztve ]

    A sport a legjobb kikapcsolódás...

Új hozzászólás Aktív témák