Új hozzászólás Aktív témák

  • Derrrick

    tag

    Megosztom veletek, mert én nagyot szívtam vele:

    Bid-eltem és nyertem az eBay.com-on. PayPal-lal akartam fizetni mivel az a legolcsóbb fietési módszer, csak azt nem vettem észre, hogy az eladó külföldi vevő esetén nem fogad el PayPal-t. Mikor már megnyertem és rájöttem, még akkor is azt gondoltam sebaj, majd fizetek a drágább, de az eladó által szintén elfogadott BidPay-jel (ami a Western Union online bankártyás fizetési rendszere). Be is léptem a BidPay rendszerbe és el is kezdtem a fizetési procedúrát, a EuroCard/MasterCard kártyámmal akartam fizetni. Igen ám, de amikor meg kellett adni a bankkártya adatokat, látom, hogy csak Visa-t és American Express-t fogad el a rendszer. Gondoltam, sebaj, van másik és megpróbáltam az AmEx-szel fizetni. Végig is mentem az előírt folyamaton (megadtam bankártyaszámot, stb.) értesített is hogy kezdeményezte a kártyaterhelést. Erre másnap kapok egy email-t, hogy nem részteletezett okok miatt az AmEx kártyámat nem tudják elfogadni.

    Közben még azt is el kell mondjam, hogy az eladó cseszett válaszolni a 4 mail-re amit küldtem neki, hogy mennyiért postáz kis hazánkba, hogy fizethetnék ha az általa elfogadott metódusok nem működnek, stb. Úgyhogy ottmaradtam fizetés nélkül és egy nagy neg-gel az accountom-on.

    Tanulság: minden apró részletet olvass el és csak akkor bid-elj, ha jó előre sikerült lelevelezni vagy skype-on megbeszélni a részleteket.

    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák